TAV Technologies'in TAMS projesine önemli ödül

TAV Havalimanları'nın bir iştiraki olan TAV Technologies, CIO Ödülleri'nde tamamı Türk yazılımcılar ve mühendislerce geliştirilen Total Airport Management Suite (TAMS) projesiyle ödülle hak kazandı.

TAV Technologies'in TAMS projesine önemli ödül
EndüstrideAra - Haber Detay

İSTANBUL (AA) - TAV Havalimanları'nın bir iştiraki olan TAV Technologies, CIO Ödülleri'nde tamamı Türk yazılımcılar ve mühendislerce geliştirilen Total Airport Management Suite (TAMS) projesiyle ödülle hak kazandı.

TAV Havalimanları'nın konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamaya göre, CIO Dergisi tarafından bu sene 10. degfa verilen CIO Ödülleri, sahiplerini buldu. TAV Technologies, tamamı Türk yazılımcılar ve mühendislerce geliştirilen TAMS projesiyle ödüle hak kazandı.

Feriye Sarayı'nda gerçekleştirilen ödül töreninde ödülü TAV Technologies Genel Müdürü Kerem Öztürk teslim aldı.

TAMS, havalimanı operasyonunda kullanılan uçuş yönetim sistemi, kaynak planlama sistemi, ticari yönetim sistemi gibi uygulamaları buluşturarark  entegre bir platform sunuyor.

Kullanıcı dostu bir ara yüzle tasarlanan platform, yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerinden faydalanarak havalimanı operasyonlarının hızlı, güvenli ve sürekli gelişen bir şekilde yönetilebilmesine katkı sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 11:13
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler