banner1322
x

SUNEXPRESS TURUNCU ÇEMBER HİJYEN SERTİFİKASI’NI ALDI

SunExpress, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin İzmir Vakfı ortaklığı ile başlattığı Turuncu Çember hijyen uygulamasında sertifika almaya hak kazanan ilk havayolu firması oldu.

SUNEXPRESS TURUNCU ÇEMBER HİJYEN SERTİFİKASI’NI ALDI
Endüstrideara

SunExpress, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin İzmir Vakfı ortaklığı ile başlattığı Turuncu Çember hijyen uygulamasında sertifika almaya hak kazandı.
SunExpress tarafından yapılan açıklamada, Turuncu Çember hizmetinden yararlanmak için başvuruda bulunan ilk havayolu firmasının SunExpress olduğu belirtildi. Açıklamada, 11 ana başlık ve 65 maddeden oluşan havayolu firmaları değerlendirme kriterlerinin tamamını başarıyla tamamladığı tespit edilen firmaya Turuncu Çember sertifikasının İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından verildiği ifade edildi.

SERTİFİKAYI ALAN İLK HAVAYOLU FİRMASI 

Uçuşlarımızda aldığımız en üst seviye emniyet ve hijyen önlemleri ile yolcularına sağlıklı ve kaygıdan uzak bir seyahat deneyimi sunduklarına dikkat çeken SunExpress Üst Yöneticisi Max Kownatzki, Turuncu Çember Sertifikasını alan ilk havayolu olarak bunu bir kez daha kanıtlamış olduklarını vurguladı. (AA)

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını