SUNEXPRESS İZMİR’DEN 5 YENİ DESTİNASYONA UÇACAK

İzmir'den uçuşlarında kapasite ve frekans artışına gidecek olan SunExpress, dış hatlarda Kiev, Cenevre, Tel Aviv ve Beyrut'a, iç hatlarda ise Bodrum'a uçuş düzenleyecek.

SUNEXPRESS İZMİR’DEN 5 YENİ DESTİNASYONA UÇACAK
Endüstrideara

Bu yaz Almanya, Avusturya ve İsviçre'deki 15 şehirden İzmir'e direkt uçuş düzenleyeceğini açıklayan SunExpress, Amsterdam, Paris, Londra, Brüksel, Kopenhag gibi Avrupa'nın gözde turizm başkentlerinden uçuşlarda da frekans artıracak.
Şirket ayrıca, Eindhoven, Marsilya, Oslo, Helsinki ve St. Petersburg seferlerine bu yaz yeniden başlayacak ve İzmir'e toplamda 1,7 milyondan fazla koltuk sunacak.
SunExpress, İzmir uçuş ağına eklediği yeni rotaları Tel Aviv ve Beyrut'a 23 Mayıs itibarıyla haftada iki kez düzenlenecek. Kiev uçuşları ise 26 Mayıs'tan, Cenevre uçuşları ise 2 Temmuz'dan itibaren haftada bir kez düzenlenecek.

HER CUMA BODRUM’A GİDİŞ VE DÖNÜŞ 

Şirket, 14 Mayıs itibarıyla her cuma akşamı Bodrum'a gidiş ve pazartesi sabahı ise Bodrum'dan dönüş olacak şekilde sefer gerçekleştirecek. Adana, Antalya ve Diyarbakır'a düzenlenen uçuşlar da günde 3 sefere çıkarılacak. (AA)
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını