banner1322
x

SUNEXPRESS AVRUPA AĞINI GENİŞLETİYOR

Uçuş ağını genişletmeye devam eden hava yolu şirketi SunExpress, 2021 yaz sezonunda Anadolu şehirleri ile Avrupa arasındaki uçuş ağına beş yeni destinasyon ekliyor.

SUNEXPRESS AVRUPA AĞINI GENİŞLETİYOR
Enerji Zirvesi

Bu yaz beş yeni destinasyon ile Avrupa uçuş ağını genişleten SunExpress, 13 Anadolu şehrini Avrupa’da toplam 16 destinasyona aktarmasız uçuşlarla bağlıyor.

SunExpress 2021 yaz sezonuyla birlikte uçuş ağına, Hatay-Düsseldorf, Eskişehir-Brüksel ve Düsseldorf,  Zonguldak-Düsseldorf, Malatya-Frankfurt rotalarını ekledi.

Yaz ayları için sunduğu uçuş programı kapsamında Düsseldorf’a, Zonguldak’tan mayıs ayı ortası itibarıyla haftada 2 kez uçuş düzenlemeye başlayan SunExpress,  Eskişehir ve Hatay’dan ise bu Avrupa kentine haziran sonu itibarıyla haftada 1 kez sefer düzenlemeye başlayacak. Eskişehir-Brüksel seferleri haftada 3 ve Malatya-Frankfurt seferleri ise haftada 1 kez düzenlenecek.

13 ANADOLU ŞEHRİNDEN DOĞRUDAN BAĞLANTI

SunExpress, Avusturya,  Almanya ve İsviçre’de toplam 9 nokta ile 13 Anadolu şehri arasında doğrudan bağlantı sunuyor. Hava yolu şirketi, ayrıca Brüksel, Amsterdam, Paris, Londra, Stockholm ve Kopenhag gibi çeşitli Avrupa başkentlerinden Anadolu’daki birçok destinasyona direkt uçuş düzenliyor. (AA)

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını