banner573
x

Spor Toto nasıl oynanır?

Çok sayıda futbol severin oynadığı Spor TOTO oyunu popülerliğini sürdürüyor. Peki, Spor TOTO oyunu nasıl oynanır? Cevabı haberimizde…

Spor Toto nasıl oynanır?
Proses Zirvesi

Spor TOTO oyunu, listede belirtilen haftaya ait 15 maçın sonucunu tahmin etmeye dayanıyor. Her maç için 3 tane ayrı sonuç tahmin seçeneği bulunuyor: 1: ev sahibi takımın galibiyeti, 2: deplasman takımının galibiyeti, 0: beraberlik. Listeden bakılarak, kupon üzerinde 1'den 15'e kadar belirtilen maçların sonuçları tahmin edilir. Maç sonuçları için birden fazla tahminde bulunularak, sistemli olarak oynanabiliyor. Üçlü tahmin yapılarak hem 1, hem 2, hem de 0 işaretlenebildiği gibi ikili tahmin yaparak; 1-0 veya 1-2 veya 2-0 işaretlenebilir. 

Sistemli oynanarak kazanma şansı artırılıyor. Sistemli oynandığında, oynanan kolon sayısı ve ödenecek miktar da artıyor. Mesela, "üretilen kolon adedi" tablosunda kupon üzerinde 3 maç için 2 sonuç tahmininde bulunduysanız, iki ihtimalli maç sayısı bölümünden 3 maçı buluyorsunuz.  Üç ihtimalli maç sayısı bölümünden 1 maçı bulup, kesiştiği yere baktığınızda 24 kolon oluşturduğunuzu aynı kuponda, 1 maç için de 3 sonuç tahmininde bulunduysanız,  görüyorsunuz. Aynı işlemi 24 kolon karşılığı ödeyeceğiniz kupon bedelini bulmak için de "toplam kupon bedeli" tablosundan yaparak bulabilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 10:16
YORUM EKLE

Endüstri 4.0

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler