banner1013
x

Spor toto listesi

Spor Toto Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun ikinci haftasının Spor Toto listesi 23-27 Ağustos tarihlerini kapsıyor ve listede önemli maçlar bulunuyor.

Spor toto listesi
EndüstrideAra5

Spor Toto Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun ikinci haftasının Spor Toto listesi, 23-27 Ağustos tarihlerini kapsıyor ve listede önemli maçlar bulunuyor. Listede Türkiye ligindeki mücadele eden takımların maçlarının yanı sıra Almanya, İngiltere, İspanya ve İtalya gibi önde gelen liglerin takımlarının maçları da yer alıyor.

Toplam 15 maçtan oluşan liste 1 haftalık olup, haftalık güncellenmesi Spor Toto Teşkilatı tarafından sağlanıyor.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından hazırlanan SPOR TOTO oyunu, listede adı geçen maçların sonucunu tahmin etmek üzere kurulmuştur. Ev sahibi takımın ya da deplasman takımının galibiyetinin yanı sıra beraberlik seçeneklerinden bir seçilerek oyunda tahmin yapılır. 

Yapılan tahmin sonucunda 15 maçın tamamını doğru tahmin eden kişi parayı alır. Eğer doğru tahmin birden fazlaysa ikramiye bölünür. Bütün maçları o hafta için doğru tahmin eden çıkmadığı takdirde ise, ikramiye bir sonraki haftaya devreder.

Oyunda 15 bilenin haricinde 14, 13 ve 12 bilen de ikramiye kazanır.

Bu haftanın spor toto listesini incelemek isteyenler ilgili linki tıklayabilir:

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 07:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
SelÇuk
SelÇuk - 2 yıl Önce

Spor toto listesi neden bu hafta yok

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler