banner1339
x

Sosyal platform, 2,5 milyon dolar ile yatırımcılarını bekliyor

Yeni nesil iş insanları, girişimciler, expatlar gibi üyeleriyle dikkat çeken Viell, 2,5 milyon dolar değerlemeyle yatırım almaya başladı.

Sosyal platform, 2,5 milyon dolar ile yatırımcılarını bekliyor
Enerji Zirvesi

iOS tabanlı sosyal platform Viell’in ilk yatırım turunu 1 milyon dolar ile tamamlamasının ardından yatırımın ikinci turuna 2,5 milyon dolar şirket değerlemesiyle başlandı. 

Yeni nesil 21-55 yaş arasındaki iş insanlarından sanatçılara, girişimcilerden tasarımcılara kadar pek çok üyeye sahip Viell uygulaması, App Store’dan indirilebiliyor. 

Farklı bölümlerden oluşan uygulamanın yatırımcılarının büyük bir bölümü, Türkiye’nin önde gelen holding ve firmalarının yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra üçüncü kuşak aile mensuplarından meydana geliyor.

1 AYDA YATIRIM TURUNUN %50’Sİ SONUÇLANDI

Yakın geçmişte faaliyetlerine başlayan, ancak buna karşın yoğun taleple karşılaşan uygulamaya çok sayıda üye kaydı gerçekleşti. Markaların reklam vermeye başladığı uygulama, kısa süre içinde yatırımcıların da büyük ilgisini çekti.   

Üye başvurularının hızla arttığı iOS tabanlı uygulama, App Store’dan ulaşılabilmesinin ardından 1 ayda yatırım turunun yarısını tamamladı.

KİŞİYE ÖZEL AYRICALIKLI HİZMETLER SUNUYOR

Üyelerin, iş ve ilgi alanları doğrultusunda diğer üyeler ve firmalarla tanışmasına ve iletişime geçmesine imkan sağlayan uygulama, aynı zamanda yapay zeka özelliğiyle üyelerin ilgilendiği içerik ve markaları kişiye özel sıralayabiliyor. 

Diğer yandan uygulamaya üye olan kişilere birbirinden ünlü markalardan indirimler ve ayrıcalıklı hizmetler veriliyor. Aynı zamanda üyeler uygulama sayesinde özel etkinliklere katılma, sosyal ve iş çevrelerini genişletme imkanına sahip oluyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 16:57
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını