\"\"
banner1496
x

ŞİŞECAM GÜMÜŞ İHRACATÇI BAŞARI ÖDÜLÜNÜ ALDI

Şişecam, 2022 yılında Türkiye’den farklı kategorilerde gerçekleştirdiği ihracat başarısıyla Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) ve Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından verilen ödüllerin sahibi oldu.

ŞİŞECAM GÜMÜŞ İHRACATÇI BAŞARI ÖDÜLÜNÜ ALDI
Aktif Harmonik Filtre

Şişecam, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin (OİB) düzenlediği İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde Gümüş İhracatçı Başarı Ödülü sahibi oldu. Şirket; Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından 6 farklı kategoride ise  'Şampiyon' ödülüne layık görüldü.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde ‘Gümüş İhracatçı Başarı Ödülü’ Şişecam Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Güralp’e takdim edildi.

6 KATEGORİDE “ŞAMPİYON” ÖDÜLÜ

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen ve 2022 yılı ihracatçılarının ödüllendirildiği törence Şişecam, 'Düz Cam', 'Cam Ev Eşyası' ve 'Cam Ambalaj' kategorilerinde 'En Fazla İhracat Yapan Firma' ve 'İhracatını En Fazla Artıran Firma' oldu ve 6 farklı kategoride ‘Şampiyon’ ödülüne layık görüldü. Şişecam Bölge Satış Kıdemli Direktörü Başar Tırpancı şampiyonluk ödüllerini Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe, ÇCSİB Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz ve ÇCSİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tansu Kumru’nun elinden aldı.

YORUM EKLE

Delta Vana

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını