SIMILARWEB DIGITAL 100 ALMANYA LİSTESİNDE

Trendyol, giyim kategorisindeki ziyaret ve etkileşim oranlarıyla en hızlı büyüyen ikinci platform oldu.

SIMILARWEB DIGITAL 100 ALMANYA LİSTESİNDE
Endüstrideara

Trendyol, internet sitelerinin ziyaretçi trafiğini analiz eden SimilarWeb'in açıkladığı, Almanya'da en çok ziyaret edilen internet siteleri listesinin moda kategorisinde ikinci sırada yer buldu.

Trendyol tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, dünyanın önde gelen internet sitesi trafik ölçümleme ve analiz servisi SimilarWeb, Almanya'da en çok ziyaret edilen internet siteleri listesini açıkladı.

Trendyol, SimilarWeb'in Digital 100 Almanya listesinde moda kategorisinde ziyaret ve etkileşim oranlarıyla en hızlı büyüyen ikinci platform olarak yer buldu. SimilarWeb verilerine göre, Trendyol, geçen senenin istatistiklerine kıyasla trafiğini yüzde 266 oranında artırdı.

Trendyol, daha öncesinde de SimilarWeb'in tüm dünyada en çok ziyaret edilen e-ticaret ve alışveriş siteleri listesine Türkiye'den ilk 20'ye giren tek şirket olmuştu.

Trendyol, Almanya'daki müşterilerine özel trendyol.com/de ve trendyol.com/en aracılığı ile Türk üreticilerini Avrupa'nın 27 ülkesiyle bir araya getiriyor. Yerli üretimi ve üreticileri destekleyerek Türkiye'ye döviz girişini artırmak için e-ihracat çalışmalarını hızlandıran, 50’yi aşkın global e-ticaret platformu aracılığıyla yerli üreticilerin ürünlerini dünyanın dört bir yanındaki müşterilere ulaştırıyor. 2021 senesinde 4 milyon global müşteriye 6 milyon siparişi ulaştıran Trendyol, yerli üreticilerin 100 ülkeye e-ihracat yapmasını sağladı. (AA)

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2022, 17:09
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını