Sektörün duayenleri “Corporate Stars 2019“ ile Antalya'da...

Türkiye'nin ileri gelen markaları ile seyahat ve etkinlik sektörünün önemli isimlerini buluşturan "Corporate Stars 2019" Antalya'da başladı.

Sektörün duayenleri “Corporate Stars 2019“ ile Antalya'da...
Robot Zirvesi

ANTALYA (AA) - Türkiye'nin ileri gelen markaları  ile seyahat ve etkinlik sektörünün önemli isimlerini buluşturan "Corporate Stars 2019" Antalya'da başladı.
Kemer ilçesi Beldibi Turizm Bölgesi'ndeki yer alan bir otelde gerçekleştirilen etkinliğe bankacılık, otomotiv, hava yolu, otel, tekstil ve teknoloji sektörünün temsilcileri ile sanat camiasından katılım gerçekleşti

Corporate Stars'ın Yönetici Ortağı olan Fuat Ersoy, basına hitaben yaptığı konuşmada, etkinlik için  sektörün ileri temsilcileriyle temas kurduklarını ve toplam 105 firmanın etkinliğe katılmasını sağladıklarını vurguladı.

Sektör temsilcilerinin, satın alma temsilcileriyle bir araya gelerek deneyimlerini paylaşacağı ve yükselen trendler, yeni nesil pazarlama akımları, kişilerin başarı hikayeleri, alanın duayen isimleri ve Türkiye'nin önde gelen markalarının temsilcileri tarafından konuşulacakları etkinlik 18 Nisan tarihinde sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 17:51
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını