banner1322
x

“SEKTÖRDE LİDERLİĞİMİZİ KORUMAYI HEDEFLİYORUZ”

İsotlar Grup; Adana, Kayseri, Osmaniye ve İstanbul illerindeki 50 yöneticisinin katılımlarıyla yılın ilk yarısını değerlendirdiği toplantısını Kuşadası’nda gerçekleştirdi. Toplantıda “Grup Kurum Kültürü” vurgulandı. 

“SEKTÖRDE LİDERLİĞİMİZİ KORUMAYI HEDEFLİYORUZ”
Robot Zirvesi

Dünyanın lider markalarının yetkili satış ve servis hizmetlerine sahip İsotlar Grup, İsotlar Grup Genel Müdür Yardımcısı Muammer Kavas, İstanbul, Adana, Kayseri ve Osmaniye illeri üst düzey yöneticilerin katılımları ile “Grup Genel Değerlendirme Toplantısı” Kuşadası’nda gerçekleştirdi. Yıllardır İsotlar Grup çatısı altında tüm markaların bir araya geldiği “Otomotiv Perakende” toplantısı adıyla yapılan toplantı artık, İsotlar Grup’a ait tüm marka ve hizmet alanlarının konu olduğu “Grup Genel Değerlendirme Toplantısı” adıyla gerçekleştirilecek.

"KURUM KÜLTÜRÜ KONUSUNDA HASSASIZ"

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren İsotlar Grup Genel Müdür Yardımcısı Muammer Kavas, “Her yıl iki kere grubumuzun üst yöneticileriyle bir araya gelerek genel değerlendirme toplantısı yapıyoruz. Toplantılarımızda gerçekleştirdiğimiz çalışmaların etkilerini, sonuçlarını ve yeni yapacaklarımızı değerlendiriyoruz. 2022 yılının ikinci yarısında da sektördeki liderliğimizi korumayı hedefliyoruz.  Kurum kültürümüzün Türkiye’nin bölgelerine yayılmış, belki de farklı kültürlerdeki tüm çalışanlarımız tarafından doğru anlaşılması ve uygulanması konusunda hassasız. İsotlar Grup olarak büyük bir takımın oyuncularıyız. Girişimci ruhumuz ile yenilikleri takip ederek müşterilerimiz için sürekli değer üretmeye devam edeceğiz” dedi. İsotlar Grup’un adını tüm Türkiye’de bilinir kılacak projeler üzerine çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirerek sözlerine son verdi.

  
 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2022, 10:58
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını