SCHNEİDER ELECTRİC’İN MOBİL İNOVASYON TIRI İKİ ÖDÜL BİRDEN ALDI

Schneider Electric, Doğrudan Pazarlama Ödülleri'nde iki kategoride ödül aldı

SCHNEİDER ELECTRİC’İN MOBİL İNOVASYON TIRI İKİ ÖDÜL BİRDEN ALDI
EndüstrideAra5

Teknolojik çözümler geliştirmeye devam eden Schneider Electric, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) Doğrudan Pazarlama Ödülleri'nde iki kategoride ödül aldı.
Schneider Electric tarafından yapılan açıklamaya açıklamasına göre, enerji verimliliği yönetimini sağlayan dijital teknoloji ve yazılımların, otomasyonda dijital dönüşüm örneklerinin ve enerji verimliliği odaklı diğer yaratıcı çözümlerin sergilendiği Mobil İnovasyon Tırı, DPİD Ödülleri’nin 'En iyi Roadshow' kategorisinde 1'inci ve 'Özel Proje' kategorisinde de 2'nci oldu.
İki kategoride birden ödüle layık görülmelerinin kendilerine mutluluk ve gurur verdiğini belirten Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi İletişim Yöneticisi Burcu Mungan, Artan enerji ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla Türkiye'de de 30 yılı aşkın süredir geliştirdikleri teknolojik çözümlerle hizmet verdiklerini söyledi. Kamu ve özel sektörlerde bu alanda artan bilinç doğrultusunda ihtiyaçlara cevap vermek üzere yola çıktıklarını ifade eden Mungan, 2 binin üzerinde müşteriye bu projeyle temas etmekten mutluluk duyduklarını aktardı.

İNOVASYON MERKEZİ KURACAKLAR

Mobil İnovasyon Tırı'nın yanı sıra Schneider Electric olarak 2021’in ilk çeyreğinde Türkiye’deki ilk İnovasyon Merkezi’ni de hizmete sokmayı hedeflediklerini vurgulayan Mungan, Schneider Electric İnovasyon Merkezi’nin 10’un üzerinde pazarın spesifik ihtiyaçlarına yönelik bina otomasyonu, güvenli güç, endüstriyel otomasyon ve güç dağıtımı çözümlerinin gerçek zamanlı test edilebileceği bir merkez olarak hizmet vereceğini söyledi. (AA)

YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler