Sanofi'den sağlık akonusundaki start-up'la için destek

Sanofi, VivaTech 2020 Paris'te sağlık alanında fark yaratacak fikir ve proje sahiplerini dünyanın en iyi yatırımcıları, şirketleri ve teknoloji liderleriyle buluşturuyor.

Sanofi'den sağlık akonusundaki start-up'la için destek
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - Sanofi, VivaTech 2020 Paris'te sağlık alanında fark yaratacak fikir ve proje sahiplerini dünyanın en iyi yatırımcıları, şirketleri ve teknoloji liderleriyle buluşturuyor.

Konuyla ilgili olarka firma tarafından yapılan açıklamaya göre, Sanofi Türkiye sağlık alanında fark yaratan start-up'ları desteklemek amacıyla başlattığı Pharm-Up programının ardından şimdi de start-up'lara global girişimcilik etkinliği VivaTech'te girişimcilik ekosisteminin önde gelen oyuncuları ile bir araya gelmeşansı veriyor..

Sanofi'nin sponsorları arasında bulunduğu ve 11-13 Haziran'da Paris'te gereçkleştirilecek olan VivaTech'te dünya çapındaki şirketler ve yatırımcılar start-up'larla bir araya gelecek.

Global ölçekte Sanofi tarafından seçilen start-up'lar VivaTech 2020'ye davet edilecek. Bu start-up'lara, Vivatech'e ücretsiz giriş hakkı, girişimlerini uluslararası katılımcılara tanıtma fırsatı ve mentorluk desteği sunulacak.

7 farklı kategoride başvurular değerlendirilecek olup, söz konusu kategoriler ise şöyle:

"İlaç kullanımını hasta yaşamlarına sorunsuz bir şekilde entegre ederek enjekte edilebilir biyolojik ürünlerle tedavi sonuçlarını nasıl en üst düzeye çıkarabiliriz? Sağlık meslek mensupları ve tıbbi tanıtım sorumluları arasındaki iletişim ağını nasıl geliştirebiliriz? Daha sağlıklı bir dünya için aşı kapsamını nasıl artırabiliriz? Kişiselleştirilmiş sağlık çözümleri geliştirebilmek için tüketici duygu ve davranışlarını nasıl daha iyi anlayabiliriz? Klinik araştırmaları hastaların yaşam alanlarına nasıl dahil edebiliriz? Multipl Miyelom için tedavi öncesi, sırası ve sonrasında hasta deneyimini gerçek zamanlı ve sağlıklı bir biçimde nasıl resmedebiliriz? İş ve pazarlama içgörülerinin oluşturulması için makine öğrenmesini nasıl geliştirebiliriz?"

Etkinlik sırasında, seçilen start-up'lar teknolojilerini Sanofi standında sergileme, iş çözümlerini Sanofi'nin üst düzey yöneticileri ve önemli paydaşlarından oluşan bir değerlendirme komitesine sunma ve sohbet etme şansına sahip olacak. Sanofi'nin ilgili iş bölümünden yetkililer, ortaklık fırsatlarını belirlemek ve bir büyüme stratejisi oluşturmak için onlara rehberlik edecek.

Vivatech'e katılım için başvurular ücretsiz olup 28 Şubat tarihinde sona erecek. İnovasyonu sağlık çözümlerine dönüştürecek fikirleri olan girişimler, 7 farklı kategoride  başvuru yapabilecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 12:39
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını