SALGINLA MÜCADELESİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Aselsan, koronavirüs salgını süresince çalışanları ve paydaşlarına yönelik projeleriyle Stevie International Business Awards kapsamında "En Değerli Kurumsal Davranış" ödülüne layık görüldü.

SALGINLA MÜCADELESİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
Proses Zirvesi

ANKARA (AA) - ASELSAN, koronavirüs salgını sürecsince çalışanları ve paydaşlarına yönelik projeleriyle "Stevie International Business Awards" kapsamında "En Değerli Kurumsal Davranış" ödülüne layık görüldü. ASELSAN tarafından yapılan açıklamaya göre salgın boyunca çalışanları için en güvenli çalışma ortamı oluşturduklarını ve iş ortaklarına sağladığı milyarlarca TL'lik destekli tedarik zincirini devam ettirdiğini belirtti. 

ASELSAN ayrıca ülke savunması için planlanmış seferberlik hali çalışma düzenini sağlamak için solunum cihazı üretimini hayata geçirdi. Bu sayede ihtiyaca hızlı bir şekilde karşılık verdi. 

ASELSAN gerçekleştirdiği tüm çalışmaların neticesinde , "Stevie International Business Awards" kapsamında salgın dönemindeki projeleriyle "en değerli kurumsal davranış" alanında gümüş ödülünü almaya hak kazandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 13:34
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler