banner1322
x

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü açıkladı

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nden KPSS sonucu ataması yapılan ancak görevine başlamayan sağlık personelleriyle ilgili duyuru yapıldı.

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü açıkladı
Robot Zirvesi

T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü, ilgili KPSS sınav sonuçları doğrultusunda sözleşmeli sağlık personeli pozisyonuna yerleşen, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma işlemlerinin sona ermesinin akabinde atamaları yapılanlar ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Açıklama kapsamında, ataması yapılan ancak birtakım nedenlerden ötürü Bakanlığın ilan ettiği tarihlerde görevine başlayamayan ve atama hakkından vazgeçen kişilere bir fırsat daha tanındığı belirtildi.

SON TARİH: 19 NİSAN 2019 CUMA

Bu doğrultuda söz konusu kişiler, en geç 19 Nisan Cuma günü mesai bitimine kadar atamalarının gerçekleştirilmesine dair taleplerini içeren dilekçeleri ile Bakanlığa şahsen başvurdukları takdirde sözleşmeli personel pozisyonlarına atamaları yapılacak.  

Şahsen başvuruda bulunamayacak olanlar ise, noter yoluyla vekalet verdiği kişi aracılığıyla başvuru yapabilecek.

Başvuruların ilgili atama birimleri tarafından incelenmesinin ardından, atama ve göreve başlama işlemleri ile ilgili kişilere bilgi verilecek. 

Detaylı bilgi için https://www.saglik.gov.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 12:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Balkan
Balkan - 3 yıl Önce

Yahu arkadaş atama açmıyorsunuz. Daha önceki atamalarda atanıp gitmeyenlere bir fırsat daha veriyorsunuz.

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını