banner1322
x

Robotik Etiketlemeyle “Esnek ve Kaliteli” Üretim Mümkün

Üretimin her aşamasında kalite standardı yakalamak her sektördeki üretici firma için en önemli sorunlardan biridir. Robot entegrasyonuna geçiş yapan firmalar birçok fonksiyonun yanına etiketleme otomasyonunu ekleyerek üretim hatlarında kalite standardı yakalıyor, bu sayede “esnek ve kaliteli üretim” yapabiliyorlar.

Robotik Etiketlemeyle “Esnek ve Kaliteli” Üretim Mümkün
Robot Zirvesi

Üretim hatlarında kalite standardı ve esneklik kazanmak isteyen firmalar için en doğru çözüm etiketleme sistemlerinde robot entegrasyonuna geçmek oluyor. Her ihtiyaca göre esnek olarak uyarlanabilen etiketleme sistemleri farklı özellikteki üretim hatları için projelendiriliyor. Üretimde kaliteyi arttırmayı hedefleyen firmalar küçük bir robotla birlikte bile sistemlerini otomatize hale getirip çok eksenli etiketleme uygulamaları yapabiliyorlar.

Etiketleme projeleri ile uzmanlığını kanıtlamış Almanya merkezli NOVEXX SOLUTIONS müşterilerinin ihtiyacına özel geliştirdiği projeleriyle etiketlemede “esnek ve kaliteli üretim” anlayışıyla hem nihai kullanıcılara yönelik ürün ve çözümler sunmakta hem de entegratör firmalara aplikatör parçaları ile destek vermektedir. Üretimin bir çok aşamasında, farklı noktalardaki ihtiyaçlar için dünyanın en geniş yelpazeli aplikasyon modüllerine sahip olan ve bu sayede farklı yüzeylerin farklı noktalarına etiketleme yapabilen NOVEXX SOLUTIONS hem çok hassas dokunabilen hem de güçlü etiket tutuşu sağlayan özel Vakum Pad’leri sayesinde etiket üzerinde tüm kontrolü sağlayabilmekte ve bu sayede etiket tutuşundan kaynaklı aksamaları da ortadan kaldırmaktadır. 2 eksenli etiketleme sistemlerinin yanı sıra çok eksenli robotlar için de aksamlar üreten NOVEXX SOLUTIONS 16-18 Ekim tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy, WOW Convention Center’da gerçekleşecek Robot Yatırımları Zirvesi’ndeki standına kuracağı sistemle, robot ile birlikte çalışan 3 eksenli etiketleme uygulamasını ziyaretçileriyle buluşturacak.

Novexx.Com/Tr
 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 15:38
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını