banner1339
x

“REFORMLAR GÜVEN VE YATIRIM ORTAMI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile yaptıkları toplantının ardından konuşan TÜSİAD Başkanı Simone Kaslowski, reformların güven ve yatırım ortamı bakımından çok önemli olacağını düşündüklerini söyledi.

“REFORMLAR GÜVEN VE YATIRIM ORTAMI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Robot Zirvesi

TÜSİAD Başkanı Simone Kaslowsk, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) ile gerçekleştirdiği toplantının ardından açıklamalarda bulundu. 
TCMB Başkanı Naci Ağbal’ın da katıldığı toplantıyla ilgili konuşan Kaslowski, ekonomi ve hukuk alanında çözümlerin, yapıcı bir istişare ortamında ele alınmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. 

“İLETİŞİMİN SÜREKLİLİK ARZ ETMESİNİ ÖNEMSİYORUZ”

Kaslowski yaptığı açıklamada, toplantı kapsamında ekonomik istikrar ve hukuk reformları ile ilgili atılabilecek adımlar konusundaki TÜSİAD olarak görüşlerini sunduklarını belirtti. Bu alanlardaki reformların güven ve yatırım ortamı bakımından çok önemli olacağını düşündüklerini ifade eden Kaslowski, iş dünyası paydaşları ile iletişimin süreklilik arz etmesini önemsediklerini söyledi. 
Kaslowski, yapılacak tüm istişareler çerçevesinde reform adımlarının atılacağına inandıklarını da sözlerine ekledi.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını