banner1116
x

PROMETEON’UN YENİ AR-GE MERKEZİ AÇILDI

Prometeon Tyre Group Genel Müdür Vekili Roberto Righi: "Teknoloji ve inovasyona olan inancımızla Türkiye’ye ve geleceğe yatırım yapıyoruz. 2023 yılına kadar Türkiye’de 150 milyon eurodan fazla yatırım yapmış olacağız”

PROMETEON’UN YENİ AR-GE MERKEZİ AÇILDI
Endüstri 40 Zirvesi

Prometeon Tyre Group Genel Müdür Vekili Roberto Righi, teknoloji ve inovasyon için gerçekleştirdikleri yatırımla ilgili kapsamlı bilgiler verdi. Righi, Prometeon Lastik Grubu’nun Kocaeli’ndeki yeni Ar-Ge Merkezi açılışında konuştu. Açılışa Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da katıldı. 

“TÜRKİYE’YE VE GELECEĞİNE İNANIYORUZ” 

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Righi, “Deneyimli, becerili, kendini adamış ve tutkulu insanlara; hizmet verme, inovasyon yapma ortamı sağlıyoruz. Teknolojiye, inovasyona inanıyoruz. Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımız bu ülkeye olan inancımızı kanıtlıyor. 2017-2023 yılları içerisinde ülkeye 150 milyon avrodan fazla yatırım yapmış olacağız. Yaklaşık 2 bin kişiye de istihdam ortamı sunacağız. Dünyanın her yerinde ürün ve hizmetlerimizin mükemmelliğini sağlamaya devam edeceğiz." dedi. 
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler