Polat Uyal Dünya Markalarının Yönetim Kurulunda

Boyner ve Beymen Grup Üst Düzey Pazarlama Yöneticisi Polat Uyal, Pal Zileri ve Balmain markalarının yönetim kurulu üyeliğine atandı.

Polat Uyal Dünya Markalarının Yönetim Kurulunda
Dergi

İSTANBUL (AA)  Boyner ve Beymen Grup Üst Düzey Pazarlama Yöneticisi (CMO) Polat Uyal, dünyaca ünlü markalar Pal Zileri ve Balmain’nin yönetim kurulu üyeliğine atandı. Boyner ile Beymen Grup Üst Düzey Pazarlama Yöneticisi Uyal, Boyner'in açıklamasına göre,  erkek moda dünyasının önemli markalarından İtalyan Pal Zileri ile dünyaca ünlü Fransız moda evi Balmain'nin yönetim kurulu üyesi oldu.
Polat Uyal, Monocle dergisi tarafından 2011'de dünyanın en iyi beş satın almacısından biri olarak gösterilmişti. Ayrıca Uyal, moda dünyasının en önemli platformlarından olan Pitti Uomo Fuarı'nda "30 Global Erkek Giyim Lideri" ödülünü aldı. Bunların yanı sıra Uyal, pek çok uluslararası moda yarışmasında jüri üyeliği görevini üstlenmiştir. Polat Uyal, halen Beymen ve Boyner Grup CMO'su olarak yabancı ve yerli tüm markaların satın alma ve üretiminden sorumlu geniş bir ekibi yönetiyor.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 15:20
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler