banner734
x

PENTA'YA, BİLİŞİM 500'DEN DÖRT ÖDÜL

Penta Teknoloji, BThaber tarafından bu yıl 21'inci kez organize edilen "Bilişim 500-İlk Beş Yüz Bilişim Şirketi Araştırması"nda toplam dört kategoride ödül kazanmayı başardı.

PENTA'YA, BİLİŞİM 500'DEN DÖRT ÖDÜL
Dergi

İSTANBUL (AA) - Penta Teknoloji, BThaber tarafından bu yıl 21'inci kez organize edilen "Bilişim 500-İlk Beş Yüz Bilişim Şirketi Araştırması"nda toplam dört kategoride ödül kazanmayı başardı.

Firmanın bu yıl 21'incisi düzenlenen "Bilişim 500 - İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması"nın "Ağ Donanımı", "Baskı Sistemleri", "Masaüstü Bilgisayar ve OEM Ürünleri" ve "Yazılım" alt kategorilerinde ödüllere layık görüldüğü bildirildi.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Penta Teknoloji Genel Müdürü Mürsel Özçelik, içinden geçilen süreçte pandemi koşullarının dijitalleşme sürecinin kritik önem taşıdığını bir kez daha gösterdiğinin altını çizerek, "Bizler yıllardır dijitalleşme alanına yaptığımız yatırımlar sayesinde, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize pandemi döneminde de çözüm sunma imkanı bulduk. Bilgisayar, yazılım ve donanım ürünleri başta olmak üzere, 30 yıldır bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirerek müşterilerimizin dijital dönüşümüne yön vermeye devam ediyoruz." dedi.

Özçelik, artık tüm şirketlerin vakit kaybetmeden dijitalleşme sürecine dahil olması gerektiğine inandıklarını ve bu yolda attıkları adımlarla sektöre öncülük etmeye gayret ettiklerini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 14:11
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Markaküpü

Dergiler
Partnerler