banner1322
x

PENTA TEKNOLOJİ HALKA ARZ EDİLİYOR

Bilgisayar, yazılım, baskı çözümleri, sunucu, veri depolama ve ağ ürünleri başta olmak üzere, 30 yılı aşkın süredir bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını gerçekleştiren Penta Teknoloji, halka arz ediliyor.

PENTA TEKNOLOJİ HALKA ARZ EDİLİYOR
Robot Zirvesi

Penta Teknoloji, dünyanın ünlü teknoloji markalarının Türkiye’de dağıtıcılığını üstleniyor. Penta Teknoloji halka arz sürecini başlatmak için SPKA’ya başvurdu ve başvurunun sonucu onaylandı. Penta Teknoloji halka arzıyla ilgili fiyat aralığı 32,00 TL - 38,00 TL olarak açıklandı. 

“TÜRKİYE’NİN DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜNE GÜÇ KATACAĞIZ”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Penta Teknoloji Genel Müdürü Mürsel Özçelik, “Penta Teknoloji olarak bilişim dünyasındaki yolculuğu 1990 yılında üniversite arkadaşlarının kurduğu küçük bir ofiste başladı. 30 yıldır bilgi teknoloji ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirirken dijital dönüşüme de yön veriyoruz. 40’tan fazla küresel ve yerli teknoloji markalarını tüm Türkiye’yle buluşturarak büyümemizi sürdürüyoruz. Teknoloji ürünleri tedarik ederken üretim, inşaat, sağlık, finans, turizm gibi sektörlerin dijitalleşmesinde öncü rol üstleniyoruz. Teknoloji, pandemi süresince en hızlı büyüyen önemli bir sektör oldu. Sektörde gelecek vaat eden bir oyuncu olarak teknoloji ürünleri pazarında büyük bir büyüme potansiyelimizin olduğuna inanıyoruz. Halka arz sürecimizle birlikte hem güçlü finansal altyapımız hem yatırımıcılarımız ile birlikte dijital dönüşüm sürecine katkı sağlamayı sürdüreceğiz” dedi. 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını