Pegasus’un dijital dönüşümüne 2 ödül

IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Ödülleri kapsamında Pegasus Hava Yolları, “Digital Trailblazer (Dijital Öncü)” ve “Operating Model Master (İşletim Modeli Ustası)” ödüllerini kazandı.

Pegasus’un dijital dönüşümüne 2 ödül
Proses Zirvesi

İSTANBUL (AA) – IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Ödülleri kapsamında Pegasus Hava Yolları, “Operating Model Master (İşletim Modeli Ustası)ve “Digital Trailblazer (Dijital Öncü)” ödüllerine layık görüldü.
Teknolojiyi en üst seviyede kullanarak misafir deneyiminde fark yaratma hedefiyle geliştirdiği projeleriyle Türkiye’nin dijital havayolu Pegasus, IDC tarafından düzenlenen Türkiye Dijital Dönüşüm Ödülleri kapsamında iki ödüle birden layık görüldü.

Pegasus, misafirlerini seyahatleri boyunca bilgilendirerek seyahat deneyimlerini kolaylaştırmak ve yönlendirebilmek için geliştirdiği Seyahat Asistanı programıyla “Digital Trailblazer (Dijital Öncü)” dalında ödül aldı. Bir diğer ödülü ise misafirlerinin pratik, hızlı ve dijital yolculuğunda bagajlarını hızlı ve kolay teslim edebilmeleri için geliştirdiği Ekspres Bagaj hizmetiyle “Operating Model Master (İşletim Modeli Ustası)” dalında ödül sahibi oldu.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 15:56
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler