banner1322
x

PAYBYME 2021’İN İLK ÇEYREĞİNDE YÜZDE 150 BÜYÜDÜ

Tüm dünyada internet işletmeleri için yeni nesil ödeme yöntemleri sunan PaybyMe, 2021 yılının ilk çeyreğinde servis ettiği tüm çözümlerinde yüzde 50 büyüme, mobil ödeme işlem hacminde ise yüzde 150 büyüme gerçekleştirdi.

PAYBYME 2021’İN İLK ÇEYREĞİNDE YÜZDE 150 BÜYÜDÜ
Robot Zirvesi

Müşterilerine online ödeme çözümleri sunan finansal teknoloji firması PaybyMe, yılın ilk çeyreğinde bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 50'lik bir büyüme kaydetti. PaybyMe'nin mobil ödeme işlem hacmi ise bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 150 arttı.

Müşterilerine alternatif ödeme metotları sunmak isteyen organizasyonların sayısının giderek arttığını belirten PaybyMe Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Meşeci, Mobil ödemenin dünyada kullanılan tüm ödeme metotları arasında en basit işlem arayüzüne ve işlem akışına sahip olması üye işyerlerimizin kendi müşterileri arasında jenerasyon fark etmeksizin sorunsuz şekilde ödeme almasına olanak sağladığını söyledi.

Kart ile ödeme alma çözümlerini kullanan üye işyerlerinin her 10 işleminden 9'u gerçekleşir ve 1'i sahtekarlık şüphesi ya da son kullanıcı kaynaklı 3D şifresinin yanlış girilmesi gibi sebeplerden ötürü gerçekleşmezken bile; mobil ödeme çözümleriyle alınan ödemelerde dönüşüm oranları neredeyse yüzde 100'e yakın olduğunu ifade eden Meşeci, video ve mobil oyun sektöründeki üye işyerlerini, operatörler ile bir araya getirerek gerçekleştirdikleri mobil ödeme kampanyalarından aldıkları olumlu geri dönüşlerin etkisi olduğunu söyledi.

EKSTRA KAT DEĞER YARATTILAR

Mobil ödeme metodunu müşterilerine sunduğu ilk 6 ayda, 4 haneli rakamlardan 6 haneli rakamlara çıkan ve yüzde 129 büyüyen üye işyerlerimizle gerçekleştirdiğimiz kampanyalarla hem üye işyerlerine hem de operatörlere ekstra katma değerler yarattıklarını kaydeden Meşeci, daha önce mobil ödeme ile aidat ücreti, abonelik ücreti ya da herhangi bir ödeme alma kolaylığını edinmemiş sektör ve firmaları, bu basit ve hızlı ödeme yöntemiyle tanıştırıyor ve düzenli ödeme alma deneyimleri yaşattıklarını ifade etti.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını