ÖZKA LASTİK’DEN YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN ÜRÜN

Terli ve milli marka ÖZKA Lastik, ürün gamını Agrolox deseni ile büyüttü. ÖZKA Lastik Ar-Ge ekibi tarafından üstün özelliklerle dizayn edilen Agrolox; güçlü bir alternatif olarak ürün gamına katıldı.

ÖZKA LASTİK’DEN YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN ÜRÜN
Endüstrideara

Üç katmanlı bar yapısı sayesinde delinme ve yırtılmalara karşı yüksek dirençli olan, yeni ve çift katmanlı özel deseni ile yüksek verimlilik sağlayan, artırılmış diş bloğu sayesinde maksimum korumalı Agrolox ürünü, traktör arka lastiği olarak kullanılan 520/70 R38 ebadıyla satışa sunuldu. Yenilenen omuz bölgesiyle çatlama ve katlanmalara karşı da korumalı olan yeni ürün gamı, özel deseni sayesinde kendi kendini temizleyebilme özelliğine de sahip durumda. AGRO10 ile benzer ebatlarda üretilecek olan Agrolox ürün gamı, zirai araçlar için daha üst segment bir seçenek yaratıyor. Radyal traktör lastikleri arasında yerini alan Agrolox deseni, tüm ebatlarıyla birlikte iki çeker traktör, dört çeker traktör, biçerdöver ve ilaçlama makinesi gibi araçlarda kullanılarak hem yolda hem arazide üstün performans sağlıyor. 

DÜNYA MARKASI OLMA YOLUNDA

Kanık Şirketler Grubu bünyesinde 1991 senesinde faaliyete geçen ve Kocaeli’nde yaklaşık 200.000 m2’lik alanda 3 ayrı fabrika ve depoya sahip olan ÖZKA Lastik, her geçen sene artan üretim kapasitesi ve genişleyen satış & dağıtım ağı ile büyümesini sürdürüyor. Üretiminin 65%’ini dünyada 80’den fazla ülkeye ihraç eden ÖZKA Lastik’in en çok ihracat gerçekleştirdiği ülkeler arasında Amerika, Almanya, İtalya, İspanya, Polonya, Rusya, İngiltere, Fransa, Romanya, Sırbistan, Mısır, Fas, Cezayir ve Tunus yer alıyor. Marka, 2022 senesi itibarıyla Meksika, Brezilya ve Güney Afrika pazarlarında da ihracatını artırmayı amaçlıyor.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını