banner1013
x

OTAM YENİ TEST MERKEZİNİ AÇIYOR

Otomotiv Teknolojileri Araştırma Geliştirme Merkezi, yeni test şubesini Kocaeli’nde bulunan Otomotiv Tedarik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmete açıyor. 

OTAM YENİ TEST MERKEZİNİ AÇIYOR
EndüstrideAra1

Yeni şube yatırımlarıyla yurt geneli hizmet ağını genişletmeye devam eden Otomotiv Teknolojileri Araştırma Geliştirme Merkezi (OTAM), yeni test şubesini Kocaeli'de bulunan Otomotiv Tedarik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde (TOSB) açmaya hazırlanıyor.
OTAM, yeni şube ile otomotiv sektörü dışında savunma sanayi, havacılık ve beyaz eşya sektörüne de hizmet vermeyi planlıyor.

5 MİLYON TL DEĞERİNDE YATIRIM YAPTILAR

Sektöre her zaman yetkin ve hızlı çözümler sunmayı hedeflediklerini belirten OTAM Genel Müdürü Ekrem Özcan, yeni açacakları OTAM TOSB şubelerine 2021 yılı içerisinde, kendi imkanlarıyla finanse ettikleri 5 milyon TL değerinde cihaz ve teknoloji yatırımı yaptıklarını söyledi. Otomotiv Parça Test Merkezi olarak hizmet verecek şubelerini başlangıçta bin metrekare kapalı bir alana kurduklarına dikkat çeken Özcan, Nisan ayı itibarıyla şube kurulum çalışmalarının başladığını ve yıl içinde cihazlarının gelmesiyle yeni şubelerinin hizmete gireceğini kaydetti.
 
 

YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler