banner1013
x

OSS'den işletmelerde risk yönetimi ve bütçeleme eğitimi

OSS (Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği), üyelerine yönelik eğitimlerine bir yenisini daha ekledi. 

OSS'den işletmelerde risk yönetimi ve bütçeleme eğitimi
EndüstrideAra - Haber Detay

Eğitim komitesi tarafından organize edilen, ekonomi alanında Eğitimci ve Danışman Burak Bilgici rehberliğinde “İşletmelerde Risk Yönetimi ve Bütçeleme” başlıklı eğitim, geçtiğimiz hafta Ataşehir Grand Sheraton Otel’de düzenlendi. Son dönemlerde yaşanan çalkantılı ekonomik sürecin iyi yönetilebilmesinin tüm OSS üyesi firmaların ihtiyacı olduğu düşüncesinden yola çıkılarak gerçekleştirilen eğitime 60’ın üzerinde kişi katıldı.

TEMEL RİSK FAKTÖRLERİ ELE ALINDI

Tüm gün süren eğitimde; Türkiye’de ve dünyada yaşanan büyük ekonomik krizlerin sebepleri ve sonuçları detaylıca ele alındı. Eğitimde şirketlerin temel risk faktörleri ve bu risklere karşı alınabilecek tedbirler, faiz, enflasyon ve döviz ilişkisi, bankaların kredi analizlerinde şirketleri değerlendirme kriterleri, bütçe hazırlama yöntemleri, kredi/öz sermaye kullanım karşılaştırması gibi birçok konuya değinen Burak Bilgici, verdiği çarpıcı örneklerle ilgi çekti. Sunumunu veriler, grafikler ve örneklerle destekleyen Burak Bilgici; eğitime katılanlardan olumlu tepkiler aldı. Üyelerin de aktif olarak yer aldığı soru cevap bölümünden sonra katılım belgelerinin takdimi ile eğitim sona erdi.

EĞİTİMLER DEVAM EDECEK

Sektörün en önemli ihtiyaçlarına cevap vermek üzere çeşitli konularda eğitimler düzenleyen OSS Eğitim Komitesi ilerleyen günlerde farklı organizasyonlarla üyeleri bir araya getirmeye devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 19:06
YORUM EKLE

Radyo

Dyson

Dergiler