\"\"
banner1496
x

OSB'LER CUMHURİYETİN 100'NCÜ YILINI FERHAT GÖÇER'LE KUTLADI

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi, Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi birleşerek Cumhuriyet'in 100'ncü yılını Ferhat Göçer konseriyle kutladı.

OSB'LER CUMHURİYETİN 100'NCÜ YILINI FERHAT GÖÇER'LE KUTLADI
Endüstri Medya Grup

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi (GG OSB), Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi (GEP OSB) ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) birleşerek Cumhuriyet'in 100'ncü yılını Ferhat Göçer konseriyle kutladı. "İstikbalden İstiklale Cumhuriyetimizin 100'ncü Yılı Kutlu Olsun" sloganıyla hayata geçirilen etkinlikte, Cumhuriyet'in 100'ncü yılı Gebze Güzeller OSB'de verilen konserle büyük bir coşkuyla kutlandı.

OSB'LER GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Türkiye'deki Organize Sanayi Bölgeleri'nin güçlerini birleştirerek ilk kez böyle bir organizasyona imza atması endüstri camiasının güç birliğini ortaya çıkarırken; Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve yerel belediyelerin hazırladıkları programlara ek olarak iş dünyası da cumhuriyet coşkusuna katkısını sundu.

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer'i Gebzelilerle buluşturan etkinlikte, cumhuriyet kazanımlarının gelecek kuşaklara aktarılması için ilgili bölge müdürlerinden oluşan bir komisyon kuran OSB'ler, konseri ücretsiz bir şekilde halka açık olarak gerçekleştirdi.

OSB'lerin hayata geçirdiği bu etkinlik sayesinde Gebze'de büyük bir coşku ile kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, renkli görüntülere sahne oldu.

YORUM EKLE

Hach - PC Kategori

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını