ONLINE SATIŞ PLATFORMU KEÇİKOOP HİZMETE BAŞLADI

Keçiören Belediyesi’ne ait online satış platformu Keçikoop’un hizmete başladığını belirten Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, vatandaşların evlerinde ürettikleri ürünleri bu platformda satabileceklerini duyurdu.

ONLINE SATIŞ PLATFORMU KEÇİKOOP HİZMETE BAŞLADI
EndüstrideAra - Haber Detay

Türkiye ve Ankara’da bir ilk olan Keçikoop sayesinde evde yapılan ürünlerin ücretsiz satılacağını belirten Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, bu platformda temizlik, gıda ve el emeği ürünlerin satışının yapılacağını söyledi.
Keçikoop’un hizmete başladığını beliren Altınok, belediyeleri tarafından üretilen sağlıklı ve yüzde 100 organik gıdalar ile temizlik ürünlerinin satışının ise kar amacı güdülmeksizin vatandaşlara ulaştırılacağı aktarıldı. 
Vatandaşları üretime teşvik etmek ve ev ekonomisine katkı sunmalarına olanak sağlamak için Keçikoop’u kurduklarını vurgulayan Altınok, vatandaşların hiçbir ücret ödemeden evde yapacakları ürünleri bu platformda satabileceklerini belirtti.
Keçiören Belediyesi’nin ürettiği yüzde 100 organik gıda ve temizlik ürünlerinin satışından herhangi bir kar amacı gütmediklerini belirten Altınok, çok yakında motorlu kurye ile ürünlerin vatandaşların ayağına kadar götürüleceğini söyledi. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 23:56
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler