Olmuksan'ın endüstriyel ekranları Vestel'den

Olmuksan International Paper, fabrikalarında kullanacağı bilgilendirme ekranlarının temini için Vestel ile anlaşmaya vardı

Olmuksan'ın endüstriyel ekranları Vestel'den
Enerji Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Türkiye'de oluklu mukavva ambalaj sektörünün ileri gelen şirketlerinden olan Olmuksan International Paper, fabrikalarında kullanacağı bilgilendirme ekranlarının temini için Vestel ile anlaşmaya vardı

Vestel'in konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamaya göre, Vestel Proje Ortağım, ürün ve hizmetleriyle farklı sektörlerden markaların değişen ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi sürdürüyor.

5 üretim merkezi, ve yaklaşık 900 kişilik istihdam kapasitesi bulunan Olmuksan International Paper, fabrikalarında kullanacağı bilgilendirme ekranlarının teminini Vestel'den sağlayacak.

Adana, Bursa, Çorum, Gebze ve İzmir'de yer alan fabrikalarında 55 ve 65 inç boyutlarında 86 adet Vestel bilgilendirme ekranı yerini aldı. Bilgilendirmeleri paylaşmak için fabrika içerisine yerleştirilen ekranlar, endüstriyel paneli sayesinde en zorlu koşullarda bile uzun süre arızalanmadan çalışabilecek. Yüksek parlaklık değerleri ile her türlü ortamda en canlı ve en net görüntüyü sağlayabilecek.

7/24 kesintisiz görüntü sunabilen ekranlar, istendiği takdirde uzaktan kontrol özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Böylece her koşulda, istenen bilgiler çalışanlara net ve hızlı bir şekilde aktarılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 16:52
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını