banner1322
x

NUTRİCA TÜRKİYE İK UYGULAMALARIYLA 6 ÖDÜL KAZANDI

Nutricia Türkiye, Stevie Awards’un Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kapsayan yeni programı MENA Stevie Awards’ta üç insan kaynakları (İK) uygulamasıyla altı kategoride ödüle layık görüldü.

NUTRİCA TÜRKİYE İK UYGULAMALARIYLA 6 ÖDÜL KAZANDI
Robot Zirvesi

Nutricia Türkiye, MENA Stevie Awards’ta üç insan kaynakları uygulaması ile altı kategoride ödül kazandı..
Nutricia Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, Stevie Awards’ta, Nutricia Türkiye’nin “Yeni Nesil Liderlik & Gelişim Programı” "En Yenilikçi İnsan Kaynakları Süreci" kategorisinde altın ödül aldı. "Çalışan Bağlılığını Güçlendiren En Yenilikçi İnsan Kaynakları Uygulaması" kategorisinde ise bronz ödül kazandı.
“Nutricia’nın Sesi: Kültür Projesi” "En Yenilikçi İnsan Kaynakları Süreci ve Çalışan Bağlılığını Güçlendiren En Yenilikçi İnsan Kaynakları Uygulaması" kategorilerinde bronz ödüle layık görülürken, “Nutriwell” uygulaması ise "En Yenilikçi İnsan Kaynakları Süreci" kategorisinde gümüş, "Pandemi Dönemindeki En Yenilikçi Well-Being Projesi" kategorisinde ise bronz ödül kazandı. 

ÇALIŞANLARININ HER ANINA DEĞER KATIYORLAR

Konuyla ilgili konuşan Nutricia Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Emine Kurt, insan kaynakları uygulamalarını "Çalışanlarımızın Her Anına Değer Katıyoruz" mottosuyla hayata geçirdiklerini söyledi. Bir yılı aşkın süredir pandemi dolayısıyla fiziki olarak bir arada olamasalar da geçmişte olduğu gibi bu dönemde de ekip olarak kalmayı başardıklarını ifade eden Kurt, Sağlık ve gıda sektöründeki başarılarının yanı sıra insan kaynakları projeleriyle de bu denli önemli başarılar elde etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
 
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını