banner1322
x

NORM HOLDİNG BÜNYESİNDEKİ ÜÇ FİRMA İSO İKİNCİ 500 LİSTESİNDE

Norm Holding şirketleri Norm Fasteners Somun, Norm Fasteners Cıvata Salihli ve Norm Coating; İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2021 yılı Türkiye’nin en büyük İSO ikinci 500 Sanayi Kuruluşu arasında yer aldı.

NORM HOLDİNG BÜNYESİNDEKİ ÜÇ FİRMA İSO İKİNCİ 500 LİSTESİNDE
Enerji Zirvesi

İzmir merkezli Norm Holding’in bağlı firmaları arasında bulunan Norm Fasteners Somun, Norm Fasteners Cıvata Salihli ve Norm Coating; İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2021 yılı Türkiye’nin en büyük ikinci 500 Sanayi Kuruluşu arasında yer alarak başarılarına bir yenisini daha ekledi. İSO’nun açıkladığı listeye göre Norm Fasteners Somun 21, Norm Fasteners Cıvata Salihli 56, Norm Coating ise 342’nci sırada yer aldı.

NORM FASTENERS SOMUN’DAN ETKİLEYİCİ BAŞARI

2020 yılında 98’nci sıradan giriş yaptığı ISO ikinci 500 Sanayi Kuruluşu listesinde 2021 yılında 21’inci sırada yer almayı başaran Norm Fasteners Somun, 77 basamak ilerleyerek etkileyici bir başarı kaydetti. 1994 yılında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan, bugün Türkiye ve Avrupa’daki otomotiv firmalarının birçoğuna hizmet veren Norm Fasteners Somun, bu başarısı ile kalitesini bir kez daha gözler önüne serdi.

NORM FASTENERS CIVATA SALİHLİ, EKONOMİYE KATMA DEĞER SAĞLAMAYI SÜRDÜRÜYOR

2021 yılı ISO ikinci 500 Sanayi Kuruluşu listesinde 56’ncı sırada yer alarak 2020 yılına göre 141 basamaklık büyük bir ilerleme sağlayan Norm Fasteners Cıvata Salihli; hem hızlı hem de emin adımlarla gerçekleştirdiği büyüme ile Türkiye ekonomisine katma değer sağlamayı sürdürüyor.

NORM COATİNG, DİKKATLERİ ÜZERİNE TOPLADI

Türk sanayiini dünya ölçeğinde geliştiren bir kuruluş olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı listede bu yıl ilk kez yer alan Norm Coating ise dikkatleri üzerine topladı. Listeye 342’nci sıradan giriş yapan Norm Coating, 1999 yılında ilk otomatik elektrolitik çinko kaplama hattını devreye alarak kaplama sektörüne girmiş ve bugün 133 bin metrekarelik üretim alanında, toplam 5 fabrikada 586 çalışanı ile hizmet vererek 2020’den bu yana yıllık 140 bin ton üretim kapasitesiyle  otomotiv başta olmak üzere; beyaz eşya, inşaat, makine, mobilya ve havacılık gibi farklı sektörlerde kullanılan bağlantı elemanlarının kaplamasını yapmayı sürdürüyor. 


 

 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını