banner1322
x

Nissan'dan ÖTV ve KDV indirimlerine yüzde sıfır faiz desteği

Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök, "ÖTV ve KDV indirimlerini, son dönemde otomotiv sektöründe yaşanan düşüşü durduracak ve talebi yeniden canlandıracak çok önemli bir adım olarak değerlendiriyoruz" dedi.

Nissan'dan ÖTV ve KDV indirimlerine yüzde sıfır faiz desteği
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Nissan, yıl sonuna kadar sürecek KDV ve ÖTV indirimlerine ek olarak bu ay yüzde sıfır faiz avantajı sunuyor.

Nissan'dan yapılan açıklamaya göre Türkiye'de 25. yılını kutlayan Nissan, bu ay başlayan ve yıl sonuna kadar devam edecek KDV ve ÖTV indirimlerini 30 Kasım'a kadar geçerli olacak yüzde sıfır faiz kampanyasıyla destekliyor. Tüm modellerde faiz oranını yüzde sıfır olarak belirleyen Nissan, 50 bin TL'ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkanı sunuyor.

Kampanya kapsamında, Nissan Qashqai, otomatik vites seçeneğinde kasım ayı boyunca 13 bin 400 TL ÖTV indirimiyle 121 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, dizel Qashqai'ler ise 136 bin 920 TL'den başlayan fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor. Nissan Qashqai, aynı zamanda 40 bin TL'ye yüzde sıfır faiz avantajıyla 12 ay vadeli finansman desteği ile araç sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

İNDİRİMLER SEKTÖRDEKİ DÜŞÜŞÜ DURDURACAK

Açıklamada görüşlerine yer verilen Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök, ÖTV ve KDV indirimlerini, son dönemde otomotiv sektöründe yaşanan düşüşü durduracak ve talebi yeniden canlandıracak çok önemli bir adım olarak değerlendirdiklerini belirtti.

Nissan olarak kasım ayında mevcut fiyatları koruyarak, ÖTV ve KDV indiriminin tamamını tüketiciye yansıtarak hükümetin attığı bu adıma destek verdiklerini bildiren Özkök, "Ayrıca Ekim ayında başlattığımız tüm modellerde yüzde faiz kampanyasını kasım ayında da sunarak tüketici faydasını en üst düzeye taşımayı hedefliyoruz." ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 17:58
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını