New Holland, Adana Tarım Fuarı'na katıldı

New Holland, farklı tipte traktörlerini, tarımsal ekipmanlarını, iş makinelerini ve mekanizasyona erişimi kolaylaştıracak kampanyalarını 13'üncü Adana Uluslararası Tarım Fuarı'nda çiftçilerle buluşturdu.

New Holland, Adana Tarım Fuarı'na katıldı
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - New Holland, farklı tip traktörlerini, tarımsal ekipmanlarını, iş makinelerini ve mekanizasyona erişimi kolaylaştıracak kampanyalarını 13'üncü Adana Uluslararası Tarım Fuarı'nda çiftçilerin beğenisine sundu.

Konuyla ilgili olarak firma tarafından yapılan açıklamaya göre, New Holland tarımda verimliliği artıracak üstün teknolojiye sahip ürün, hizmet ve çözümlerini çiftçilerle buluşturdu.

New Holland, bu sene13'üncü kez gerçekleştirilen Adana Uluslararası Tarım Fuarı'nda farklı tip traktörlerini, tarımsal ekipmanlarını, iş makinelerini ve mekanizasyona erişimi kolaylaştıracak kampanyalarını çiftçilerle  buluşturdu.

Firma, fuarda ziyaretçilere, piyasaya en son sunduğu Türkiye'nin otomatik dümenleme sistemine sahip yerli üretim traktörü MasterDrive ile Türkiye'nin ilk yarı otomatik şanzımana sahip olan yerli traktörü TR5 Electro Command'i, bahçe traktörleri T580B, T450 S/B, TD4.100F ve TTJ Limited Edition'ı yakından inceleme şansı tanıdı.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 15:16
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler