MÜŞTERİLERİNE EN İYİSİNİ SUNMAYA ÇALIŞIYOR

Technopc Kurucu Ortağı olan Murat Yücel, Technopc olarak 25 senedir kurumsal müşterilerine en iyisini sunmak için çalıştıklarını söyledi.

MÜŞTERİLERİNE EN İYİSİNİ SUNMAYA ÇALIŞIYOR
Endüstrideara

Technopc tarafından yapılan açıklamaya göre, Technopc, sektörde 25. senesini kutluyor. Bu kapsamda 25. yıla özel kurumsal film hazırlayan şirket, filmin ilk gösterimini ise altın sponsor olarak destek sunduğu Kamu Bilişim Festivali'nde yaptı.

Açıklamada görüşlerine başvurulan Technopc Kurucu Ortağı Yücel, şirket olarak 25 senedir müşterilerine en iyisini sunmak için çalıştıklarının altını çizerek, "Gerçekleştirdiğimiz projeler ve kurumsal pazarda tercih edilme pozisyonumuza bakıldığında, bir başarı hikayemiz olduğunu söyleyebiliriz. Ancak gidecek daha çok uzun bir yolumuz var. Hedefimiz, markamızı dünyaya duyurmak. 25. yıl filmimizde bu başarı hikayesini anlatmaya çalıştık. En iyi olmak isteyenlerin ihtiyacı olan teknolojiyi üretiyor, daima onların yanında oluyoruz. En iyi havalimanları, en iyi hastaneler, en iyi oteller, en iyi bankalar, en iyi çağrı merkezleri en iyisi olmak için çalışırken, bizim ürünlerimizi tercih ediyor." şeklinde konuştu.

Şirketin ürünlerinin kullanım yaygınlığı ile ilgili detayları paylaşan Murat Yücel, "Technopc Mini PC, tümleşik, endüstriyel ve kiosk bilgisayarlar, İstanbul Havalimanı'nda, Türkiye’nin 9 büyük şehir hastanesinde, Kuzey Marmara Otoyolu projesinde, 100’den fazla üniversitede, finans sektörünün en önde gelen bankalarında, Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri, Kara Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Emniyet Genel Müdürlüğü gibi Türkiye’nin çok önemli kurumlarında, aynı zamanda yurt dışında Afganistan, Cezayir, Azerbaycan, Bulgaristan, Türkmenistan, Mısır, Makedonya gibi ülkelerde önemli projelerde kullanılmaya devam ediyor” dedi. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2022, 17:04
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını