banner1322
x

MÜŞTERİ BULMA SANATI KİTAP OLDU

Fabrika Odaklı Pazarlama Kitabı’nın yazarı Recep Akbayrak’ın iş yönetimi ve şirketler arası pazarlamayı anlattığı Müşteri Bulma Sanatı B2B Pazarlama isimli kitap çıktı.

MÜŞTERİ BULMA SANATI KİTAP OLDU
Endüstrideara

Alışılagelmiş iş kitaplarından faklı olarak iki farklı formatta kaleme alınan Müşteri Bulma Sanatı B2B Pazarlama, isteyene iş kitabı, isteyene roman formatında okunabilme özelliği taşıyor. 

UYGULAMA ÖREKLERİ YER ALIYOR

''Günümüzde şirketler hiç olmadığı kadar satış odaklı, pazarlamanın faydası çoğu zaman 'satış olduysa başarılı, olmadıysa başarısız' olarak ölçümlenmek isteniyor.'' diyen Recep Akbayrak, böyle bir çağda nasıl pazarlama yapılabileceğini uygulama örnekleri eşliğinde anlatıyor. 

İÇ PAZAR VE İHRACAT İÇİN PAZARLAMA

ST Kitap Yayınevi imzasıyla yayımlanan Müşteri Bulma Sanatı B2B Pazarlama, bir yandan müşteri bulmak için pazarlama yaparken, diğer yandan marka yatırımı da yapmanın inceliklerini anlatıyor. Kitapta hem yurt içi pazarlama hem de ihracat için pazarlama ayrı ayrı örneklerle anlatılıyor. 

SEKTÖREL ODAKLANMA SİSTEMİ

Recep Akbayrak, 21 yıldır sürekli geliştirdiği sektörel odaklanma sistemini 'Müşteri Bulma Sanatı' kavramı üzerinden anlatıyor. Akbayrak, ''Müşterinin satın alma tercihleri ne kadar değişirse değişsin, sektörel odaklanma sisteminin yine de uygulanabileceğini'' söylüyor. 

KİTABIN KENDİSİ DE PAZARLAMA ÖRNEĞİ OLACAK

''Müşteri Bulma Sanatı’nın, Türkiye’de tüm zamanların en çok satan pazarlama ve satış kitabı olma hedefiyle yayımlandığını söyleyen Akbayrak, ''Bu hedefin tutması için nasıl bir pazarlama kurgusu yapılacağını ve sonuçlarının neler olacağı hakkında basına düzenli bilgi verileceğini.'' belirtti. 

Buradan, indirimli satın alabilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 08:56
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını