banner1322
x

Motobike İstanbul Fuarı için geri sayım…

Messe Frankfurt İstanbul’un organize ettiği Motobike Istanbul için geri sayım başladı. 11.’si düzenlenecek olan fuar motosiklet ve bisiklet sektörlerinin buluşma noktası olacak.

Motobike İstanbul Fuarı için geri sayım…
Endüstrideara

Messe Frankfurt İstanbul’un organize ettiği ve bu yıl 11.’si düzenlenecek olan Motobike Istanbul fuarı 21 – 24 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Fuar, bisiklet ve motosiklet sektörlerini bir araya getirecek.

Bu yıl sponsorlarıyla daha da güçlendiklerini belirten Fuar yetkilileri, sponsorları arasında MOTUL, Aytemiz, Quick Sigorta gibi güçlü isimlerin olduğunu belirtirken fuarın Platinum Sponsoru’nun Garanti Bankası olduğuna da dikkat çekti.

Önde gelen motosiklet markalarının tanıtım toplantılarının da gerçekleşeceği fuarda, ziyaretçiler yeni modelleri ilk kez görme fırsatı da olacak. Son üç yıldır olduğu gibi Motobike Academy bünyesinde birbirinden ilgi çekici ve bilgilendirici seminer ile konferansların da düzenleneceği fuarda, etkinlik, seminer ve atölye çalışmalarıyla birlikte fuar, benzersiz bir etkinliğe dönüşecek. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 11:41
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını