banner1322
x

MODERN ÇAĞIN MEKANLARI OSRAM İLE AYDINLANIYOR

Aydınlatma teknolojisi firmalarından OSRAM, alışveriş merkezleri, hipermarketler, mağazalar ve perakende satış mağazaları için ışığı, yapılara değer katan bir unsura çevirerek, son teknoloji tasarımıyla çok çeşitli fırsatlar sunuyor.

MODERN ÇAĞIN MEKANLARI OSRAM İLE AYDINLANIYOR
Robot Zirvesi

Zarif tasarımı, çok yönlü özellikleri, uygun maliyeti ve çok daha parlaklık sağlayan ışık teknolojisiyle fark yaratan PrevaLED COIN 35, yeni nesil aydınlatma anlayışına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

HER ZAMANKİNDEN DAHA PARLAK

PrevaLED COIN 35 LED modüller 650 lm'e kadar ışık akışı sayesinde yüksek aydınlatma kalitesi ve performansı sunarken, dış çapı 35mm olan kompakt boyutlarıyla da zorlu mimari yapılara mükemmel uyum sağlıyor. 

Entegre alüminyum soğutma yüzeyi, aydınlatma armatürü içinde bu LED modülün kullanımını kolaylaştırıyor, en önemlisi de 24 ve 40 derece olmak üzere iki farklı optik açısı seçeneğiyle de aydınlatma atmosferini bireysel ihtiyaçlara göre ayarlamaya imkan tanıyor. PrevaLED COIN 35 LED modüller, Optotronic serisi DALI ve Phase-Cut driverlar ile kullanılarak da dim yapmaya imkan sağlıyor.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını