MOBİL OİL SERVİS YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

Mobil Oil Türk A.Ş., kapsamlı yağ değişimi ve hafif bakım hizmetleri verdiği Mobil 1 Center'lara yatırım yapmayı sürdürüyor.

MOBİL OİL SERVİS YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR
Endüstrideara

Türkiye'de 116 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini yürüten Mobil Oil Türk A.Ş., kapsamlı yağ değişimi ve hafif bakım hizmetleri verdiği Mobil 1 Center'lara yatırım gerçekleştirmeye devam ediyor.

"YIL SONUNA KADAR 10 YENİ HİZMET NOKTASI AÇACAĞIZ" 

Covid-19 pandemisine rağmen 2020 yılında 10 yeni Mobil 1 Center açarak hizmet alanını genişleten şirket, Sakarya'da açılan Yılbar Otomotiv Mobil 1 Center'la beraber Türkiye genelindeki Mobil 1 Center sayısını 75'e çıkardı.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç, "Geçtiğimiz yıl, pandemi nedeniyle iç pazarda ertelenen talebin satış ve servis trafiğini artıracağını öngörmüştük. Adımlarımızı da buna göre atarak piyasanın ihtiyaç duyacağı yeni ürün gruplarını pazara sunduk. Bununla birlikte, sürücülerin uzun süredir çalıştırmadığı araçlarının yağ ve bakımı için servislere yöneleceğini de biliyorduk. Sonuç olarak, Mobil 1 Center hizmet noktalarımızın sayısını pandemiye rağmen artırdık. Bu sene sonuna kadar 10 yeni Mobil 1 Center daha açmayı hedefliyoruz." dedi.

"HAREKETLİLİK ARTACAK, TÜKETİCİLERE HİZMETİ SÜRDÜRECEĞİZ"

Havaların ısınması, tatil dönemlerine girilmesi ve aşı çalışmaları sonucunda pandemi kısıtlamalarının gevşetilmesi ile birlikte iç turizmde yoğun bir dönem beklediklerini kaydeden Bilgiç, yoğunluğun servislerdeki hareketliliği iki katına çıkaracağını söyledi.

Bilgiç, "Geçen yıl Mobil Delvac LCV F 5W30 10.5 Litre, Mobil DTE 20 Ultra ve Mobilfluid 428 gibi ürünlerimizin lansmanını yapmıştık. Bu sene özellikle binek araçlara yönelik yepyeni çözümlerimizle tüketicilerin karşısına çıkacağız. Hizmet kalitesi ve sağladığımız geniş ürün gamıyla otomobil kullanıcılarının bütün yağlama  ihtiyaçlarını karşılayan Mobil 1 Center'larımız da yine yoğun dönemde tüketicilere hizmet verecek." diye konuştu.

15 DAKİKADA ÜCRETSİZ KONTROL SUNUYOR

Mobil 1 ile kaliteli hizmetin bir arada sunulduğu Mobil 1 Center yağlama merkezlerinde, uzman ekip kontrolünde yapılan yağ değişiminin yanı sıra 10 kritik nokta kontrolü ücretsiz olarak sunuluyor.

Lastiklerden frenlere, yağ seviyesinden süspansiyon sistemine kadar gerçekleşen bu 10 kritik nokta kontrolü, uzman ekiplerce sadece 15 dakikada sağlanabiliyor. (AA)

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2021, 19:20
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını