banner1322
x

MNG Kargo’da, değişim rüzgarları esiyor

Boran Uzun'un liderliğinde değişim rüzgarlarının estiği MNG Kargo’da, Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Özgün Şahin atandı.

MNG Kargo’da, değişim rüzgarları esiyor
Enerji Zirvesi

Genel Müdür Boran Uzun'un öncülüğünde köklü bir değişimden geçen ve tecrübeli isimlerle yönetim kadrosunu güçlendirmeye sürdüren MNG Kargo’da; Özgün Şahin, Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi

ODAĞINDA TEKNOLOJİ VAR

MNG Kargo’da başlayan bu yeni süreçte büyük hedefler oluşturduklarını vurgulayan Özgün Şahin “Bu dönemde odağımızdaki öncelikli konulardan biri de teknoloji. Şirketimizi ve sektörümüzü ileri taşıyacak teknolojik yatırımlara hız verirken, e-ticaret alanında hem kullanıcıların hem de firmaların memnuniyetini artıracak çözümler geliştireceğiz.”  şeklinde konuştu.

Lisans öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde gerçekleştiren Özgün Şahin, kariyerine 2005 senesinde Alarko Turizm Grubu’nda Ürün Müdür Yardımcısı olarak başladı. 2006 yılında Procter&Gamble’a geçen Şahin, burada 12 sene boyunca Saha Satış Temsilciliği, Distribütor Yöneticiliği, Ulusal Zincir Müşteri Yöneticiliği ile birlikte Türkiye ve İsviçre’de Ticari Pazarlama Grup Müdürlüğü gibi çeşitli görevleri yerine getirdi. Şahin, MNG Kargo ailesine katılmadan önce Procter&Gamble’da Distribütör Operasyonları Direktörüydü. 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 18:23
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını