banner1322
x

Mitsubishi Electric yeni ürünlerini ISE Fuarı’nda tanıttı

Tamamı karmaşık sorunlara güvenilir ve hızlı çözümler sunmak için Mitsubishi Electric’in geliştirdiği yerel IP, donanım işlemcileri, yazılım ve en yeni uç hesaplama mimarilerinden oluşan özel çözümlerini Amsterdam’daki ISE 2019’da sergiledi.

Mitsubishi Electric yeni ürünlerini ISE Fuarı’nda tanıttı
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - Ekran ve kontrol odaları için son teknoloji video wall sistemlerini Mitsubishi Electric, ISE Fuarı’nda tanıttı.
Mitsubishi Electric, görsel veri sistemleri alanındaki deneyimi ışığında inovatif ürünler geliştirmeye devam ediyor. Amsterdam’daki ISE 2019 Fuarı’nda Mitsubishi Electrici, yeni profesyonel LCD ekran eklenen genişletilmiş profesyonel ekran serisi olan 4Diamond Grid'i tanıttı. Fuarda markanın en yeni LED ve DLP kontrol odası çözümleri de sergilendi. Kontrol odası uygulamaları için direkt görüş imkânı sunan ve özel olarak tasarlanan LED ekranı geliştiren Mitsubishi Electric, ilk şirket olma özelliğini taşıyor. Marka, ikinci modeli olan 1.25 mm VS-12NP180’in lansmanını da ISE 2019’da gerçekleştirdi. Zorlu kontrol odası uygulamaları için bu yeni modelin, birçok ileri özelliği ve üstün yüksek çözünürlük performansı sayesinde öne çıkan bir seçenek olması hedefleniyor.

ÇALIŞMA ÖMRÜ 100 BİN SAATE ÇIKARILDI

Mitsubishi Electric, kontrol odası ekranlarında güvenilirlik kadar uygun maliyetin ve uzun ömürün de önemli olduğu bilinciyle hareket ediyor. Bu düşünceyle yola çıkan marka, dünya genelinde çok sayıda kontrol odası için ilk tercih oluyor.
En popüler modellerinden biri olan 60HS12 Slimcube’un da 7/24 esasıyla bakım gerektirmeyen çalışma ömrünü tam tamına 100 bin saate çıkardı. Her bir projenin benzersiz ve özel zorluklar barındırdığına, standart bir kontrol odası olmadığına, inanan marka, sistem entegratörlerine, 4Diamong Grid serisini de yedi yeni LCD ekranla bu zorlukların üstesinden gelecek araçlar sunmak amacıyla genişletti. Uygun maliyetli ve çok amaçlı çözümlerle genişletilen bu yeni seri,  üstün kaliteli kontrol odası ekran sistemlerini içeriyor.

15 YIL BOYUNCA 7/24 ARALIKSIZ ÇALIŞAN KÜPLER

Mitsubishi Electric’in fuarda sergilediği bir başka üstün ürün de 130 bin saat çalışma ömrüne sahip oluşuyla WE120 DLP “video wall” küpleri öne çıkıyor. Bu sayede marka 15 yıl boyunca rutin bakım işlemi gerektirmeden 7/24 Aralıksız çalışan projektörler sunuyor.
Mitsubishi Electric, şimdiye dek dünya genelinde tam 89 binin üzerinde "DLP cube" kurulumu yaptı.Ayrıca marka, iç güvenlikten toplu taşımaya kadar dünyanın en kritik uygulamaları için özel sistemler geliştiriyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 00:16
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını