banner1322
x

Mini ADA ve ADA GH5 hünerlerini sergiledi

Gaziantep’te düzenlenen 7. ARGE Bilgi Teknolojileri Etkinliği’nde, “Akıllı Teknolojilerle Verimli Dönüşüm” teması işlendi. Etkinlikte, AKINROBOTICS’in insansı robotları görev aldı.

Mini ADA ve ADA GH5 hünerlerini sergiledi
Endüstrideara

ARGE Grup tarafından düzenlenen ARGE Bilgi Teknolojileri etkinliği, “Akıllı Teknolojilerle Verimli Dönüşüm” temasıyla 3 Kasım 2018 tarihinde Gaziantep’te gerçekleştirildi. Bu yıl yedinci kez gerçekleştirilen “ARGE Grup Bilgi Teknolojileri” etkinliğinde AKINROBOTICS tarafından geliştirilen mini insansı robotlar Mini ADA ve ADA GH5 görev aldı. 

Etkinliğin açılışında Türkiye’nin birçok yerinden gelen katılımcıları karşılayan insansı robotlar aynı zamanda bir de gösteri yaptı. 

ARGE Grup firmasından Mehmet Ali Çalışkantürk’ün yaptığı açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte, Fujitsu Türkiye Satış Öncesi Destek ve Kanal Satış Direktörü Emin Çalıklı “Neden Değişim?”, Lexmark Türkiye Kanal Müşteri Yöneticisi Timuçin Kayimoğlu “Baskı Çözümlerinde Güvenli Baskı ve Verimlilik”, Fujitsu Türkiye Satış Müdürü Ömer Özer “Dijital Dönüşümde İlk Adım”, Antalya Akdeniz Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Doç. Dr. Ümit Deniz Uluşar “Yapay Zekanın Yarattığı Fırsatlar ve Tehditler” ve Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Kanal Müdürü Mehmet Dağdevirentürk “Dijital Dönüşüm ve Veri Sızıntısı Engeli” başlıklarında konuşmalar gerçekleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 15:03
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını