banner1339
x

MAXİON İNC JANT GRUBU, GLOBALDE 5 ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

Maxion Wheels’in her sene düzenlediği Maxion Takım Ödülleri’nde bölgeselde 7 birincilik alan  Maxion İnci Jant Grubu, globalde ise 5 ödülün sahibi oldu.

MAXİON İNC JANT GRUBU, GLOBALDE 5 ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU
Robot Zirvesi

Türk otomotiv tedarik sanayi firmalarından Maxion İnci Jant Grubu, Maxion Wheels’in uluslararası Takım Ödülleri Yarışmalarına katıldı. Türkiye Operasyonlarını başarıyla temsil eden Türk ekipleri Avrupa, Afrika Bölgesi Takım Ödülleri’nde toplamda 7 birincilik kazanırken, Global Yarışmada ise 5 ödül aldı.

EMEA BÖLGESİNDE 7 BİRİNCİLİK

Maxion Wheels Türkiye Operasyonları Bölgesel Maxion Takım Ödülleri’nde Almanya, Çek Cumhuriyeti, İspanya, İtalya ve Güney Afrika’daki fabrikaları arasında toplamda 8 ödülün 7’sini kazandı.
Bölgesel Maxion Takım Ödülleri’nde yarışan Türkiye Operasyonları Maxion İnci Alüminyum ekipleri alüminyum fabrikaları arasında Üretim, Operasyonel Mükemmellik, Yönetim ve Destek kategorilerinde birincilik ödüllerini kazandı.

Sac fabrikaları arasında Maxion İnci Çelik ekibi Operasyonel Mükemmellik kategorisinde, Maxion Jantaş Ekibi üretim Kategorisinde birincilik ödüllerini kazandı.

Maxion İnci Çelik ise “En İnovatif Fabrika” ve “En İyi İnovasyon Fikri” olmak üzere iki ayrı inovasyon ödülünün sahibi oldu.

GLOBALDE ÜRETİM VE OPERASYONEL MÜKEMMELLİK DE 2’ŞER ÖDÜL

Global Maxion Takım Ödülleri’nde sadece bölge birincilerinin katılımıyla toplamda 12 fabrikanın yarıştığı etkinlikte, üretim, iş güvenliği ve sürdürülebilirlik, operasyonel mükemmellik, yönetim ve destek konularında olmak üzere toplamda 5 kategori bulunuyor.

Maxion Wheels Türkiye Operasyonları üretim kategorisinde birincilik ve üçüncülük, operasyonel mükemmellik kategorisinde birincilik ve ikincilik alırken, iş güvenliği ve sürdürülebilirlik kategorisinde ise birincilik ödüllerinin sahibi oldu.

Konuya ilişkin görüşlerini paylaşan Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim ise ekipleri kutlayarak, yaratıcı fikirlerin çoğalması için inovasyon kültürünü destekleyen, operasyonel mükemmelliğe önem veren bir grubun parçası olarak aldıkları ödüllerle Maxion Wheels global operasyonu içinde Türk ekiplerinin lider konumunu pekiştirdiklerini belirtti.

Zaim, “Pandemiye rağmen özveriyle, verimlilikle çalışan tüm ekiplerimizi başarılarından dolayı tebrik ederim. Bu yıl da birçok ödülle başarılarını taçlandıran çalışanlarımızla gurur duyuyorum.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 18:02
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını