MASA ÜSTÜ KABLOSUZ ŞARJ CİHAZINI SUNDU

Legrand, evlerde ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilecek masa üstü kablosuz şarj cihazını sundu. Legrand masa üst kablosuz şarj cihazı tüm akıllı telefonların şarj problemini ortadan kaldırıyor.

MASA ÜSTÜ KABLOSUZ ŞARJ CİHAZINI SUNDU
EndüstrideAra1

Legrand, tasarımı ve teknolojisi ile kişilerin hayatlarını kolaylaştırmaya ve konfor sağlamaya devam ediyor. Legrand masa üstü kablosuz şarj cihazı hem mobilyalara çok kolay uyum sağlıyor hem de tüm akıllı telefonların ortak sorunu olan şarj problemini ortadan kaldırıyor. Masa üstüne monte edeceğiniz Legrand masa üstü kablosuz şarj cihazı ile telefonları dilediğiniz zaman şarj edebiliyor. 

ŞARJ PROBLEMİNİ ORTADAN KALDIRIYOR 

Kompakt yapısı ve kaymayı önleyen üst yüzey tasarımı ile oldukça kullanışlı olan Legrand masa üstü kablosuz şarj cihazı akıllı telefonların ortak sorunu olan şarj problemini ortadan kaldırıyor. Fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle beğeni kazanan Legrand masa üstü kablosuz şarj cihazı, kullanıcısının tüm beklentilerini karşılamanın ötesinde, ofisinizde masanın üzerine veya evinizde yatak başına yalnızca 8 cm çapında bir alana yerleştirerek hızlı ve güvenli çözüm sağlıyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 06:51
YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler