banner1322
x

MARTİN ENGİNEERİNG SOSYAL SORUMLULUKTA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi sosyal sorumluluk çalışmalarını sürdüren Martin Engineering Türkiye, İstanbul Yarı Maratonu’nda koşarak gençlere destek verdi.

MARTİN ENGİNEERİNG SOSYAL SORUMLULUKTA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR
Endüstrideara

Sosyal sorumlulukta gösterdiği duyarlılık ve çalışmalarıyla adından söz ettiren Martin Engineering Türkiye, İstanbul Yarı Maratonu’nda koşarak 46 gence destek oldu. 

GENÇLERİN GELECEĞE UMUTLA BAKMALARINA DESTEK VERDİ

Bir maraton koşusu olmasının yanı sıra bir yardım koşusu da olan İstanbul Yarı Maratonu ile sivil toplumun etkisine ve değiştirebileceği şeylere inanan binlerce gönüllü koşucu, iyilik için adımlarını attı ve sosyal çevrelerinden bağış topladı.

Martin Engineering Türkiye de hayata geçirdiği kampanya ile gençlerin daha iyi koşullarda eğitim görmelerine, özgüvenlerini etkileyecek sosyal ve kültürel faaliyetlere katılmalarına ve geleceğe umutla bakmalarına destek verdi.

EN ÇOK BAĞIŞ SAĞLAYAN YÜZDE 10'UN İÇİNE GİRDİ

Kampanya süresince toplam 94 bağışçıdan topladığı bağışlar sayesinde 46 gence destek olan firma, 55 katılımcı kurum arasında 20'inci sırada yer aldı.

Böylece bin 664 bağışçının katılımı ile gerçekleşen kampanyada, en çok bağış sağlayan ilk yüzde 10'luk dilimin içine girmeyi başardı.

"İYİLİĞİN PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALACAĞINI BİLİYORUZ"

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Martin Engineering Türkiye Genel Müdürü İlker Tan, sosyal sorumluluk projelerinde gösterdikleri hassasiyete dikkat çekti. 

Tan, "Martin Engineering olarak içinde bulunduğumuz toplumun ve bireylerinin gelişmesi için mükemmel olmak hedeflerimizin, sadece ürün tedariki ve mühendislik hizmetleri ile sınırlı kalmaması gerektiğine inanıyoruz. En önemli önceliklerimiz arasında, parçası olduğumuz dünya ve toplumun ihtiyacı olan sosyal sorumluluk projeleri üretmek bulunuyor. Sosyal sorumluluk adına yaratıcı fikirler üreterek, iyiliğin ve güzelliğin paylaştıkça çoğalacağını biliyoruz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 23:02
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını