banner1322
x

MACHİNGO.COM YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Machingo Genel Yayın Yönetmeni Sertan Özant, yeni nesil yayıncılık politikası ile yayın yapacak machingo.com portalını anlattı.

MACHİNGO.COM YAYIN HAYATINA BAŞLADI
Robot Zirvesi

Machingo Genel Yayın Yönetmeni Sertan Özant, endüstri ve sanayi dünyasını kapsayan, yeni nesil yayıncılık politikası ile yayın yapacak machingo.com portalını tanıttı.

Özant, tanıtımda şu ifadeleri kullandı:

“Kuruluşumuzun amaçlarını şöyle sıralayabiliriz:

-    Makina endüstrisi ve sanayi dünyasına hitap eden, her sektöre özgü içerikler üretmek ve yayınlamak.
-    Robotik, yapay zeka, Endüstri 4.0, metaverse, blockchain, internet 3.0, otomasyon ve geri dönüşüm alanlarının sanayiye ve iş dünyasına etkilerini kapsayan yayınlar yapmak. 
-    Kadın ve çocuk hakları, hayvan ve doğa sevgisi, eğitimde fırsat eşitliği gibi konuların hassasiyetiyle yayınlar yapmak ve uluslararası etik kurallar çerçevesinde bir yayın politikası izlemek.
-    Yayın politikası gereğince, daha yaşanılabilir bir dünya ve daha mutlu bir topluluk ilkesinden ödün vermemek.

Ayrıca, sektörel konuları editörleri ile işleyen machingo.com, haberler, araştırmalar, duyurular, röportajlar, videolar, podcast’lar ve daha birçok şekilde yayınlar ile zengin bir içeriğe sahip olacaktır. Her sektöre özgü içerik kategorisi ve yayın takvimiyle, güncel iş dünyasının ihtiyaçlarına hizmet verecektir. Sektörün öncü yayın organı olmayı hedefleyen machingo.com, içerik hizmetlerinin yanı sıra, etkileşimli dijital çözümler, webinar ve zirveler, konferans ve sektörel eğitimler ile de kullanıcılarının ihtiyaçlarına geniş bir yelpaze sunacaktır. Daha güzel yarınlarda, sizlere daha güzel haberler vermek dileğiyle…”

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2022, 17:52
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını