banner1322
x

LG yapay zekayı ürünlerine entegre ediyor

Yapay zeka entegrasyonunda öncü marka LG, platformu altında sunduğu yapay zeka odaklı ürünleriyle 2019'da çıtayı daha da yükseltecek. 

LG yapay zekayı ürünlerine entegre ediyor
Endüstrideara

Yapay zekaya yapılan yatırımların hızla arttığı 2018 yılı sonuna yaklaşırken, inovatif bakış açısıyla geliştirdiği teknolojileriyle tüketici elektroniği alanında ün yapan LG Electronics,  yeni yılda eski konseptlere yeni bir yaklaşım getireceğini açıkladı. Yapay zeka entegrasyonunda ThinQ teknoloji ürünleri ile öncü olan marka, tüketici beklentilerinin üstünde çözümler geliştirmeyi sürdürüyor. LG'nin 2019 öngörüsüne göre  yapay zeka evlerden çıkacak ve her yerde ihtiyaç haline gelecek. Marka, ThinQ platformu altında sunduğu yapay zeka odaklı ürünleriyle çıtayı daha da ileri taşımaya hazırlanıyor. 

5G TEKNOLOJİSİ İLE DAHA HIZLI INTERNET 

Mobil teknolojilerde 3G ve 4G mobil internet imkanını sağlarken, 5G teknolojilerinin her şeyin her şeye bağlanabileceği (nesnelerin interneti) yeni akıllı dünyanın başlangıcı olması bekleniyor. Milyarlarca yeni bağlantıya imkan veren 5G,  anlık reaksiyonla hızını 100 kata kadar artırabiliyor. Ulaşım, ilaç ve üretim gibi farklı alanlar başta olmak üzere endüstride yeni olanaklar yaratmaya hazırlanan 5G, nesnelerin interneti ve yapay zeka ile daha akıllı bir dünyanın mimarı olacak. LG uzmanları, sistemin aynı anda çok sayıda bağlantıyı taşıyabilmesi sayesinde, akıllı şehir uygulamaları, otonom otomobiller, akıllı konutların geliştirilmesinde 5G'nin çok önemli rol alacağını vurguladı. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 17:50
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını