banner1049
x

Kuveyt Türk’ten kanserli çocuklar için anlamlı destek

Son 7 senedir 23 Nisan haftasında Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) yararına kampanya gerçekleştiren Kuveyt Türk'ün bu seneki bağış miktarı 691 bin TL'yi buldu.

Kuveyt Türk’ten kanserli çocuklar için anlamlı destek
EndüstrideAra4

İSTANBUL (AA) - Son 7 senedir 23 Nisan haftasında Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) yararına kampanya gerçekleştiren Kuveyt Türk'ün bu seneki bağış miktarı 691 bin TL'yi buldu.

Kuveyt Türk tarafından basına yapılan açıklamaya göre, "Değerlerimizle büyüyoruz" sloganıyla toplumsal değerleri temel alan sosyal sorumluluk projelerine imzasını koyan Kuveyt Türk, 2013 senesinden beri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında KAÇUV yararına kampanyalar düzenliyor.

Kampanya sonunda Kuveyt Türk’ün müşterileri adına gerçekleştiriceği bu seneki bağış miktarı 691 bin TL’yi buldu. Bankanın son 7 senedeki toplam bağış miktarı ise 2 milyon 805 bin TL’ya ulaştı.

Son 2 senedir KAÇUV’un 2. Aile Evi Projesi için "1’leri milyonlara ulaştıran umutla büyüyoruz" başlıklı bir kampanyaya devam eden Kuveyt Türk, 2019 kampanyasının bağış çekini, gerçekleştirilen bir törenle KAÇUV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öncer’e sundu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 16:34
YORUM EKLE

Dyson

Proses Zirvesi

Dergiler