banner1013
x

Kron, "Teknoloji Fast 50" ödülünü üstü süste ikinci defa kazandı

İSTANBUL (AA) - Başta telekom, finans, enerji olmak üzere tüm diğer sektörlerdeki güvenlik, verimlilik ve altyapı yönetim ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip yazılım ürünleri ve çözümleri sunan Kron, Deloitte...

Kron, "Teknoloji Fast 50" ödülünü üstü süste ikinci defa kazandı
EndüstrideAra3

İSTANBUL (AA) - Başta telekom, finans, enerji olmak üzere tüm diğer sektörlerdeki güvenlik, verimlilik ve altyapı yönetim ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip yazılım ürünleri ve çözümleri sağlayan Kron, Deloitte Teknoloji Fast 50 programı kapsamında ödüle layık görüldü

Konuyla ilgili olarak Kron tarafından yapılan açıklamaya göre, 2006 senesinden beri gerçekleştirilen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı, bu sene de Teknoloji Fast 50 ödüllerini sahipleriyle buluşturdu.

Değerlendirme ölçütüne göre, 2018 senesinde müşteri sayısını yüzde 33 artırarak ihracat gelirlerinde döviz bazında yüzde 250 artış kaydeden Kron, Türkiye'nin en hızlı ve istikrarlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yer aldığı ödül programında, Deloitte Teknoloji Fast 50 ödülünün üst üste ikinci defa sahibi oldu.

Açıklamada görüşlerine başvurulan Kron Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel, şöyle konuştu:

"Türkiye ve global arenada büyümeye devam ederken, geliştirdiğimiz siber güvenlik ürünleriyle dünya çapında pek çok kurumsal şirket tarafından tercih edilen bir marka haline gelmek bizi mutlu ediyor. Bu başarının Deloitte Teknoloji Fast 50 gibi bir ödül ile tescillenmesi bizi ayrıca gururlandırdı. Kron olarak bundan sonra da başarılı işlere imza atacağımıza inancım tam."

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 11:42
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler