banner1322
x

KOLAYSOFT TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM’DEN DEV İŞ BİRLİĞİ

Kolaysoft Teknoloji A.Ş. ve Bileşim A.Ş. İK süreçlerini kolaylaştırmak, hızlandırmak amacıyla dev bir iş birliği gerçekleştirdi. İki firma İK çalışanlarına dijital dönüşüm haritası sunacak.

KOLAYSOFT TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM’DEN DEV İŞ BİRLİĞİ
Endüstrideara

İK süreçlerini kolaylaştıran, hızlandıran, çözümler sunan ve işletmelerin İK süreçlerini daha verimli yönetmesini sağlayan Kolaysoft Teknoloji A.Ş. ve Bilişim A.Ş. şirketleri, güçlerini birleştirerek İK çalışanlarına dijital dönüşümün yol haritasını sunacak. Pandemi döneminde yeni çalışma düzeni ile çalışanın sağlığını korumanın yanında, şirketin yasal süreçlerinin de döneme uygun olarak yeniden düzenlenmesi gerekliliği öne çıktı. Bu olağanüstü dönemde şirketlerin çalışanlarına yaptığı ve yasal zorunluluk olan duyuru, yazışma ve bildirimlerin (bordro, ücret hesap pusulası, izin, KVKK, iş güvenliği vb) elden tebliğ edilmesi ve bu bildirimlere yazılı olarak cevap alınması neredeyse imkansızlaştı. Bu sebeple de ‘uzaktan bildirim ürünlerinin’ önemi bir kez daha ortaya çıktı. 

“İK SÜREÇLERİNİ KOLAYLAŞTIRAN ÇÖZÜMLER SAĞLIYORUZ” 

İK’cıların dijitalleşmeye geçiş süreçlerinde her zaman yanlarında olacaklarının altını çizen Kolaysoft Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Kezban Boztürk, Bilişim A.Ş. ile birlikte oluşturulan güçlü iş birliğine vurgu yaparak, “Tüm İK süreçlerini kolaylaştırmak için önemli adımlar attık, İK süreçlerinin dijitalleşmesinde yaşanabilecek zorlukları ve zaman kaybını en aza indirmek için proaktif davranarak dijitalleşme sürecinde her geçen gün geliştirdiğimiz yeni özellikler ile iş süreçlerinde kaybedilen zamanı geri kazanmak ana odak noktamız” dedi.

“DİJİTAL DÖNÜŞÜM İÇİN YOL HARİTASI SUNACAĞIZ”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Bilişim A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Erdağ, “Kolaysoft Teknoloji ile yaptığımız işbirliği ile kurumlara Dijital Yol Haritası sunacağız. Tüm dünyayı zorlayan pandemi ve ekonomik daralmaya rağmen, Bilişim AŞ'nin sektördeki yerini korumaya ve yeni anlaşmalar yaparak yüzde 40’ın üzerinde büyüme sağlayacağız. Yaptığımız anlaşmayla pazardaki yerimizi daha da büyüteceğiz. Türkiye’de ürettiğimiz %100 yerli ve milli yazılımlarımızla, Türkiye'nin önde gelen kurumlarına dijital dönüşüm uygulamalarımızı sunacağız. İK çalışanlarına dijital dönüşümlerinde destek vermeye devam edeceğiz. Dijitalleşme sürecinde müşterilerimize hem kendimiz hem de iş ortaklarımız aracılığıyla sunduğumuz uçtan uca çözümlerimiz sayesinde, ekiplerin kendi işlerine odaklanmaları için zamandan ve genel giderlerinden tasarruf etme imkanı veriyoruz. İnsan Kaynakları ekipleri uzmanlarına sunduğumuz Dijital Yol Haritası ile, kurumların işlerini dönüştürmeye ve geleceklerini ileri analiz ve ölçme yöntemleriyle analiz etmeye yardımcı oluyoruz" şeklinde konuştu. 
 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2021, 11:52
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını