banner1322
x

KOÇTAŞ TSE COVID-19 GÜVENLİ HİZMET SERTİFİKASI ALDI

Koçtaş, 40 mağazada yapılan ve yaklaşık 2 hafta süren denetimler sonucu TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Sertifikası almaya hak kazandı.

KOÇTAŞ TSE COVID-19 GÜVENLİ HİZMET SERTİFİKASI ALDI
Endüstrideara

Koçtaş, TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Sertifikası almaya hak kazandı.
Koçtaş'tan yapılan açıklamaya göre, salgın sürecinin başında hem çalışanlarının hem de müşterilerinin sağlığını korumak için mağazalarında "sıfır tolerans" ilkelerini uygulamaya alan Koçtaş, bu önlemlerle sektöründe öncü oldu. bir ilki daha gerçekleştiren Koçtaş, TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Sertifikası aldı. Koçtaş'ın 40 mağazada yapılan ve yaklaşık 2 hafta süren denetimler sonucu tüm gereklilikleri yerine getirdiği tespit edildi.

SIFIR TOLERANS MANİFESTOSU’NU UYGULAMAYA ALDILAR

Pandeminin başlangıcında mağazalarını 1,5 ay boyunca tamamen kapattıklarını belirten Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, bu dönemi ciddi bir hazırlık süreci olarak değerlendirdik ve mağazalarını tekrar hizmete açtıkları ilk günden itibaren müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını korumak ve kurumsal sürdürülebilirliklerini sağlamak adına Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü'nün yönlendirmeleri doğrultusunda 'Sıfır Tolerans Manifestosu'nu uygulamaya aldıklarını söyledi. Kılıçoğlu,TSE tarafından hazırlanan Güvenli Hizmet Sertifikası'nı almaya hak kazanmalarının da pandeminin başından bu yana mağazalarında çok hızlı şekilde ve büyük bir titizlikle devreye aldıkları uluslararası standartlardaki bu tedbirlerin ne kadar yerinde olduğunu bir kez daha göstermiş olduğunu da sözlerine ekledi.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını